Nail treatments at nail salons and nail bars
in Netherlands
・
Any date
Nail treatments at nail salons and nail bars
Hide map
Popular Treatments
312 venues offering:

nail treatments at nail salons and nail bars in Netherlands

Lashsalon.nl

4,6
119 reviews
Zuidwal, The Hague
Show on map
Last minute
NAIL REMOVAL 15 mins
from €17
save up to 15%
Today:
17:30
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
09:00–22:00
WedWednesday
09:00–22:00
ThuThursday
09:00–22:00
FriFriday
09:00–22:00
SatSaturday
09:00–22:00
SunSunday
09:00–22:00

Lashsalon.nl is een moderne beautysalon waar luxe, persoonlijke aandacht en resultaatgerichte behandelingen centraal staan, met als doel iedere klant stralend, zelfverzekerd en volledig ontspannen de salon te laten verlaten. Van intensieve body shaping en ontspannende massages tot verfijnde lash-, brow- en skin treatments: bij deze salon draait alles om totale beauty & wellness onder één dak.

Het team: De salon heeft een klein team van professionele en vriendelijke specialisten die zorg dragen voor de klanten. Ze luisteren naar de wensen van iedere klant en streven altijd naar een comfortabele ervaring en een prachtig eindresultaat.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: professioneel, verzorgd, ontspannen en comfortabel.

Gespecialiseerd in: 360 BBL & Lipo Massage, lash services, lash refills, brows, wax hair removal, massage, facial & skin services, nail services, filler services, (S)PMU, body shaping (maderotherapie) en diverse extra beautybehandelingen.

Gebruikte merken en producten: Hoogwaardige beauty- en skincareproducten afgestemd op professionele behandelingen en optimale resultaten.

De extra’s: De salon biedt een breed aanbod aan beautybehandelingen op één locatie, werkt op afspraak en is eenvoudig bereikbaar met het openbaar vervoer.

The Nail Lounge

4,9
61 reviews
Vleuten, Utrecht
Show on map
Gelpolish behandeling 45 mins
€45
Today:
14:45
15:00
Nagelreconstructie (hand) - Nagelreconstructie (hand) 15 mins
€15
Today:
14:45
15:30
Gebroken nagel tussendoor - 1 gebroken nagel tussendoor 15 mins
€10
Today:
14:45
15:30
Quick view venue details
MonMonday
09:00–16:00
TueTuesday
09:00–16:00
WedWednesday
09:00–16:00
ThuThursday
09:00–16:00
FriFriday
09:00–16:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Bij The Nail Lounge staat hygiëne, precisie en klanttevredenheid centraal. Gun jezelf de perfecte verzorging en loop de deur uit met nagels die gezien mogen worden!

Wij hebben ruim 25 jaar ervaring en zijn gespecialiseerd in de natuurlijke nagellook. Wij bieden BIAB behandelingen, gellak voor handen en voeten, manicure en een keratine nagelkuur aan en gebruiken uitsluitend hoogwaardige, nederlandse merken, zoals Magnetic, Diva en PinkGellac.

Voor wie geen gellak of BIAB wil of mag dragen vanwege geloof of werk, biedt The Nail Lounge een keratine kuur als perfect alternatief. Tijdens deze behandeling worden de nagels zorgvuldig in model gevijld en wordt de keratine in meerdere laagjes aangebracht. Het product trekt in de nagel en laat geen zichtbaar laagje achter, terwijl de nagels direct sterker aanvoelen. Voor een optimaal resultaat kan de behandeling periodiek worden herhaald.

Dankzij de ligging in winkelcentrum Vleuterweide is de salon gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, lijn 28 stopt vlakbij (halte Vleuterweide Centrum) en als je met de auto komt, is parkeren gratis.

Like Jill

4,9
186 reviews
De Haven, Apeldoorn
Show on map
Last minute
Manicure verzorging 20 mins
from €13,50
save up to 10%
26 Oct:
14:45
16:00
Reparatie per nagel 15 mins
from €4,50
save up to 10%
26 Oct:
14:45
16:00
Set verwijderen + nieuwe set 20 mins
from €13,50
save up to 10%
26 Oct:
14:45
16:00
Quick view venue details
MonMonday
09:00–17:30
TueTuesday
09:00–21:00
WedWednesday
09:00–17:30
ThuThursday
11:00–21:00
FriFriday
09:00–17:30
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Bij Like Jill draait alles om het creëren van de perfecte (teen) nagels en wenkbrauwen met een focus op kwaliteit en persoonlijke service. De salon biedt een breed scala aan behandelingen, waaronder acryl nagels, BIAB, builder gel, rubberbase, en wenkbrauwbehandelingen. Elk detail wordt zorgvuldig uitgevoerd om je te voorzien van stralende nagels en perfecte wenkbrauwen die je look compleet maken.

De behandelingen met acryl nagels zorgen voor sterke en duurzame nagels, terwijl BIAB (Builder in a Bottle) zorgt voor een natuurlijk ogende, flexibele afwerking die perfect is voor wie langdurige, mooie nagels wil zonder de nadelen van traditionele gel. Dit zelfde geldt voor Builder Gel. Voor een wat simpelere behandeling biedt rubberbase een flexibele en sterke nagelbasis die zorgt voor een langdurig resultaat.

Naast nagelbehandelingen is Like Jill ook gespecialiseerd in wenkbrauwbehandelingen, waaronder het vormen en verven van wenkbrauwen om de perfecte uitstraling te creëren die bij jouw gezicht past.

Met een focus op kwaliteit, persoonlijke aandacht en resultaten, biedt Like Jill de ideale omgeving om je uiterlijke schoonheid te versterken en jezelf te verwennen. Of je nu komt voor een nagelbehandeling of een wenkbrauwmakeover, je kunt altijd rekenen op een professionele en comfortabele ervaring.

Zalige Zolen en Zen

5,0
123 reviews
Groningen
Show on map
Pedicure behandeling - plus Nagels Lakken met Gellak1 hr
€67,50
26 Oct:
11:00
11:15
11:30
Pedicure behandeling - Volledig 30 mins
€45
26 Oct:
11:00
11:15
11:30
Pedicure Behandeling - plus Nagelreparatie - Pedicure Behandeling - plus Nagelreparatie 1 teen 45 mins
€55
26 Oct:
11:00
11:15
11:30
Quick view venue details
MonMonday
11:00–18:00
TueTuesday
11:00–18:00
WedWednesday
11:00–18:00
ThuThursday
Closed
FriFriday
Closed
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

✨ Welkom bij mijn salon – jouw moment van pure ontspanning

In mijn salon draait alles om rust, aandacht en persoonlijke verzorging. Ik heb de ruimte met veel liefde ingericht zodat het voelt als een gezellige woonkamer – warm, huiselijk en helemaal gericht op jouw comfort. Zodra je binnenkomt, bied ik je graag een kopje koffie of thee aan, zodat je eerst even kunt ontspannen voordat de behandeling begint.

Ik bied een breed aanbod aan verzorgende en ontspannende behandelingen: 💅 Manicure & Pedicure – Voor mooi verzorgde handen en voeten die weer stralen. 💆‍♀️ Wellness & Massage (Ladies Only) – Ontspannende massages die volledig zijn afgestemd op jouw behoeften.

Beauty - Binnenkort breid ik mijn aanbod uit met de Japanse Headspa – een bijzondere ervaring die zorgt voor diepe ontspanning en balans tussen lichaam en geest.

Hygiëne staat bij mij op de eerste plaats. Ik werk uitsluitend met schone, gedesinfecteerde materialen en zorg ervoor dat de salon altijd een frisse, verzorgde uitstraling heeft. Zo kun jij met een gerust hart genieten van je behandeling, in een veilige en professionele omgeving.

Elke behandeling stem ik volledig af op jou – jouw wensen, jouw huid, jouw moment. Mijn doel is dat jij je volledig kunt overgeven aan rust en verzorging, en dat je de salon verlaat met een glimlach en nieuwe energie.

De salon is makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, en je kunt gratis parkeren voor de deur.

Bij mij mag je even helemaal tot jezelf komen. Ik leg je graag in de watten – want jij verdient het. 💖

Getnailed JMC

4,9
316 reviews
De Haven, Apeldoorn
Show on map
MANicure - Bij een JUNIOR nail technician VANAF: 35 mins
€20
26 Oct:
11:00
14:25
20:40
MANicure met normale nagellak (doorzichtig) - Bij een JUNIOR nail technician VANAF: 45 mins
€25
26 Oct:
11:00
14:15
20:40
MANicure met normale nagellak (kleur) - Bij een JUNIOR nail technician VANAF: 45 mins
€30
26 Oct:
11:00
14:15
20:40
Quick view venue details
MonMonday
08:00–23:00
TueTuesday
08:00–23:00
WedWednesday
08:00–23:00
ThuThursday
08:00–23:00
FriFriday
08:00–23:00
SatSaturday
08:00–23:00
SunSunday
08:00–23:00

GetNailed JMC – Apeldoorn is een nagel- en beautysalon waar zorg, creativiteit en comfort centraal staan, met als doel iedere klant te laten vertrekken met nagels die perfect passen bij hun stijl en persoonlijkheid. In deze salon draait het niet alleen om mooie resultaten, maar ook om een fijne ervaring: klanten worden ontvangen in een ontspannen en open-minded omgeving waar iedereen welkom is.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Station Apeldoorn, waardoor de locatie gemakkelijk bereikbaar is met trein, bus, fiets of auto.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: gezellig, open-minded, professioneel en ontspannen.

Gespecialiseerd in: Tattoo, tattoo laseren, Colourz treatment (Gellak), Builderz treatment (BIAB), Gel extension treatment (GEL-X), Hard gel treatment (Strength), manicure, nagelversteviging en professionele opleidingen en cursussen voor nagelstylisten.

Gebruikte merken en producten: GetNailed JMC werkt uitsluitend met hun eigen nagelproductlijn, die TPO-vrij en allergeenvrij is. Deze producten worden ook geleverd aan meerdere grote nagelsalons binnen Nederland.

De extra’s: Klanten kunnen kiezen uit drie niveaus van nail technicians: Junior, Medior en Pro, elk met een eigen niveau van snelheid, ervaring en expertise. Daarnaast staat persoonlijke aandacht centraal: het team neemt de tijd voor de wensen van elke klant. De salon combineert beauty met een relaxte sfeer waar zelfs drankjes verkrijgbaar zijn, waardoor elk bezoek voelt als een moment voor jezelf.

Parfumerie Mooi van Marian Voorburg

4,9
795 reviews
Voorburg, Zuid-Holland
Show on map
Manicure zonder lak 30 mins
€39
Today:
12:30
15:00
Gellak handen verwijderen + nieuwe kleur1 hr
€45
28 Oct:
12:00
13:30
13:45
Gellak handen nieuw 45 mins
€39,50
28 Oct:
10:00
10:45
12:00
Quick view venue details
MonMonday
12:00–20:00
TueTuesday
09:00–17:30
WedWednesday
09:00–17:30
ThuThursday
09:00–19:00
FriFriday
09:00–17:30
SatSaturday
09:00–17:00
SunSunday
Closed

Parfumerie Mooi van Marian Voorburg is een schoonheidssalon gelegen in het rustige stadje Voorburg. De salon biedt een scala aan schoonheidsbehandelingen om haar klanten te helpen er op hun best uit te zien en zich op hun best te voelen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Het is slechts 7 minuten lopen vanaf het station van Voorburg en 22 minuten lopen vanaf de tramhalte Monseigneur van Steelaan.

Het team: Het team van Parfumerie Mooi van Marian Voorburg is professioneel en toegewijd aan het leveren van hoogwaardige schoonheidsbehandelingen aan hun klanten. Ze streven ernaar om elke klant een persoonlijke en ontspannende ervaring te bieden.

Wat we leuk vinden aan de salon: - De salon is gevestigd in het pittoreske stadje Voorburg, waardoor het de perfecte plek is om te ontspannen en te genieten van een schoonheidsbehandeling. - De salon is gespecialiseerd in een breed scala aan schoonheidsbehandelingen, waardoor klanten kunnen kiezen uit een verscheidenheid aan diensten. - De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, waardoor het een gemakkelijke keuze is voor klanten die met de trein of de tram reizen.

mooier@home

4,9
646 reviews
Buiksloterham, Amsterdam
Show on map
Manicure compleet, incl. verwijderen oude nagellak/gellak en nieuwe nagellak of gellak1 hr 15 mins
€60
€64,50
27 Oct:
19:00
19:15
Pedicure incl. verwijderen oude nagellak/gellak en nieuwe nagellak of gellak1 hr 30 mins
€78
€81,50
27 Oct:
19:00
Manicure compleet (incl. nagellak of gellak)1 hr
€46
27 Oct:
19:00
19:30
Quick view venue details
MonMonday
09:00–21:00
TueTuesday
09:00–21:00
WedWednesday
09:00–21:00
ThuThursday
09:00–21:00
FriFriday
09:00–19:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Bij mooier@home in Amsterdam-Noord stap je een warme, ontspannen en huiselijke sfeer binnen — het genieten begint letterlijk vanaf het moment dat je binnenkomt. De salon biedt een ruim aanbod aan behandelingen voor dames en heren. Er zijn huisdieren aanwezig; laat het gerust weten als je een allergie of angst hebt, dan houdt Anne daar rekening mee.

Wat wij leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Warm, persoonlijk en welkom.
  • Gespecialiseerd in: suikerontharen / sugaring, huidverbeterende gezichtsbehandelingen, natuurlijk ogende wimperextensions, en verven en shapen van wenkbrauwen.
  • Merken: Pandhy's Safe Cosmetics en Prescription Beauty voor de huid, Mattisson voor het lichaam — stuk voor stuk natuurlijke producten.
  • Extra: Anne zet altijd de puntjes op de i.

Het team

Het team bestaat uit één gedreven vakvrouw: schoonheidsspecialiste en visagiste Anne. Zij is gespecialiseerd in wenkbrauwen kleuren en shapen, suikerontharen (sugaring) en gezichtsbehandelingen. De facials en ontharingsbehandelingen zijn geschikt voor gezicht én lichaam, voor zowel dames als heren.

De heerlijk ontspannende en effectieve gezichtsbehandeling breid je desgewenst uit met een huidverstrakkende bindweefselmassage. Alle behandelingen worden uitgevoerd met de natuurlijke merken Pandhy's Safe Cosmetics en Prescription Beauty. De minerale make-up in de salon is van Pandhy's Safe Cosmetics en geeft een prachtig natuurlijk effect. Vraag Anne gerust naar alle mogelijkheden.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer

De salon ligt op loopafstand van de Buiksloterweg-pont en is daarmee uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer. Kom je met de auto? Betaald parkeren is gemakkelijk te vinden in de directe omgeving. Heb je een afspraak richting het weekend of rond etenstijd, houd er dan rekening mee dat een parkeerplek zoeken iets langer kan duren.

NB: Dit adres komt helaas niet in aanmerking voor de GGD-vergunning voor permanente make-up behandelingen. Deze behandeling is tijdelijk niet beschikbaar.

12
1
…
12
13
14
…
16
14