Nail treatments at nail salons and nail bars
near Leidschendam, Zuid-Holland
Any date
Nail treatments at nail salons and nail bars
Popular Treatments
11 venues offering:

nail treatments at nail salons and nail bars near Leidschendam, Zuid-Holland

DAY Skin & Lifestyle

5,0
604 reviews
Leidschenveen, The Hague
Show on map
ProSpa Manicure 15 mins
€20
ProSpa Voet 15 mins
€20
Verwijderen Gelcolor 30 mins
€20
Quick view venue details
MonMonday
09:0018:00
TueTuesday
09:0018:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0018:00
SunSunday
Closed

“Specialist in huidverbetering – met persoonlijke aandacht en zichtbaar resultaat.”

Bij DAY Skin & Lifestyle staat uw huid en welzijn centraal. Onze behandelingen worden zorgvuldig afgestemd op uw huidtype en persoonlijke wensen, met deskundig advies en hoogwaardige producten. Elke behandeling combineert professionele huidverbetering met een moment van ontspanning. Zodat u niet alleen een gezonde, stralende huid ervaart, maar ook echt kunt opladen. Wij zijn gediplomeerde schoonheidsspecialisten en volgen regelmatig cursussen om onze kennis te verbreden, op de hoogte te blijven van de ontwikkelingen binnen de branche en de kwaliteit te waarborgen.

- Sfeer in de salon: Warm, ontspannen en professioneel - Merken en producten: De salon werkt met de producten van The Organic Pharmacy, Delilah, OPI en AIMX - Specialisaties: Gespecialiseerd huidverbetering, ontspanning en gepersonaliseerde behandelingen en adviezen - Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. Het is slechts 10 minuten lopen van station Leidschenveen. Daar kan je eventueel nog op tram 19 stappen en dan de halte na het station uitstappen. Dan is het ongeveer nog 3 minuten lopen. - Extra's: Kom je met de auto? Er zijn voldoende parkeermogelijkheden en het is gratis parkeren. Pinnen in de salon is mogelijk!

Vitaderm

5,0
172 reviews
Leidschendam, Zuid-Holland
Show on map
Voetwratten verwijderen S (3 tot 5 wratten incl. eeltverwijderen) 30 mins
€130
Quick view venue details
MonMonday
09:0021:00
TueTuesday
13:0021:00
WedWednesday
09:0018:00
ThuThursday
09:0021:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Sfeer in de salon: Huidkliniek Vitaderm typeert zich door onze persoonlijke aanpak, veel ervaring en kennis in huidverbetering, vertrouwen en eerlijk advies.

Merken en producten: Huidkliniek Vitaderm werkt met Dermaceutic, Rhenophase, Skintech, Skinpen microneedling, Quanta system laser en IPL, Zapper, medische peelings.

Het team: Madelon Delfgou en Kelly Zuidgeest zijn ervaren huidtherapeuten op het gebied van huidverbetering, acne, rosacea, eczeem, melasma, pigmentatiestoornissen, (acne)-littekens, droge en vochtarme huiden, grove huidstructuur, grove poriën of algemene huidverzorging.

Gespecialiseerd in: Huidkliniek Vitaderm is gespecialiseerd in huidverbetering, combinatiebehandelingen, acne, rosacea, couperose, pigmentatie, melasma, eczeem, psoriasis, droge gevoelige huiden, de ouder wordende huid, (acne)- littekens, fibromen of ouderdomsvlekken, beenvaatjes.

Openbaar vervoer: Bushalte op 50meter en metro op 600 meter.

Extra's: Huidtherapie een persoonlijke en gerichte aanpak, meten is weten. Met de huidscan en bloedtest maken wij inzichtelijk in welke conditie jouw huid en gezondheid verkeerd. Orthomoleculaire huid- en hormoontherapie mogelijk voor een totaal aanpak van de huid. Van binnen en buiten mooi en gezond!

Lashesbyjess

4,8
96 reviews
Leidschendam, Zuid-Holland
Show on map
Remove 30 mins
€15
Biab new1 hr 30 mins
€55
Biab opvullen 1 hr 30 mins
€65
Quick view venue details
MonMonday
10:0019:00
TueTuesday
10:0019:00
WedWednesday
09:0018:00
ThuThursday
11:0021:00
FriFriday
09:0019:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Lashesbyjess in Leidschendam is een veelzijdige beauty boutique waar zorg en comfort centraal staan, met als doel iedere klant te laten stralen met een look die volledig bij haar of hem past. Van perfect gestylde wimpers en wenkbrauwen tot nagels, haar en facials – deze salon is dé plek voor een complete beauty upgrade.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Leidschendam-Voorburg, wat zorgt voor een uitstekende bereikbaarheid met het openbaar vervoer.

Het team: Het team van Lashesbyjess bestaat uit drie enthousiaste en ervaren specialistes die ieder hun eigen expertise en persoonlijkheid meebrengen.

Jessica, eigenaresse van de salon, is een allround wimper- en wenkbrauwstyliste met meer dan 12 jaar ervaring in het vak. Haar passie voor beauty en oog voor detail vormen de kern van Lashesbyjess.

Melissa is inmiddels twee jaar onderdeel van het team en heeft meer dan 5 jaar ervaring als allround beauty specialiste. Ze blinkt uit in wimper- en wenkbrauwbehandelingen, maar ook voor prachtige BIAB nagels of het omhoog plaatsen van weften (hairextensions) ben je bij haar aan het juiste adres.

Jeyla werkt parttime bij Lashesbyjess en is allround wimperstyliste. Met haar warme persoonlijkheid en jarenlange samenwerking met Jessica – zowel in deze als in een eerdere salon – zorgt zij voor een gezellige sfeer én perfect gestylde lashes.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, verzorgd en ontspannen – een fijne mix van gezelligheid en professionaliteit waar je je direct thuis voelt.

Gespecialiseerd in: – Lashes – Lash & Brow deals – Brows – Nails by Melissa – Hair by Melissa – Facials

De extra’s: – Goed bereikbaar met openbaar vervoer – Breed behandelaanbod onder één dak

Of je nu komt voor een subtiele touch-up of een complete makeover – bij Lashesbyjess staat jouw schoonheid centraal.

The Best Image

4,9
493 reviews
Voorschoten, Zuid-Holland
Show on map
Gellak - Pedicure 20 mins - 40 mins
from €21
Pedicure dames (zonder nagellak) 40 mins - 1 hr
from €52
Pedicure - heren uitgebreid1 hr
€69
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0020:15
WedWednesday
10:0016:00
ThuThursday
Closed
FriFriday
10:0015:00
SatSaturday
10:0011:30
SunSunday
Closed

Aan de Bertus van Akenlaan 36 in Voorschoten vind je de Hannah schoonheidssalon The Best Image. Je bent hier aan het juiste adres bij huidcoach en Specialiste Huidverbetering Rebecca Kruijff voor professionele huid verbeterende behandelingen met oa bindweefsel massage, Ultrageluid, Microdermabrasie, en ook voor Pedicure, waxbehandelingen wimper- en wenkbrauw behandelingen. Een goede huidverzorging is belangrijk. Je huid is tenslotte je visitekaartje. Rebecca als ervaren Huidcoach en Specialist huidverbetering helpt je hier graag bij. De huid wordt bij je 1e bezoek gemeten op vocht, vet, en pH waarde. Vervolgens wordt er huidanalyse gemaakt en een behandelplan opgesteld.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gemakkelijk te bereiken met het openbaar vervoer. De dichtstbijzijnde halte is Voorschoten, Zuiderzichtlaan.

Het team:
Rebecca Kruijff is de trotse eigenaar van al The Best Image die. Ze zet zich volledig in om haar klanten te verzorgen en hen een ontspannende en verjongende ervaring te bieden in haar salon. Eigenaresse Rebecca is gediplomeerd pedicure en schoonheidsspecialist en werkt al 28 jaar met veel passie en plezier als schoonheidsspecialiste, huidcoach en specialiste in huidverbetering.

Wat we leuk vinden aan de salon

  • Sfeer: Comfortabel, ontspannend, professioneel
  • Gespecialiseerd in: Huidbehandelingen, PMU, waxen & pedicure.
  • Merken en producten: Lycon, hannah,
  • De extra's: Er wordt hier Nederlands & Engels gesproken en je kan hier gratis voor de deur parkeren.