Choose from 195 venues offering nail treatments at nail salons and nail bars in Noord-Brabant

New

LHbeautylab

5,0
114 reviews
Noord-Brabant
Show on map
Last minute
reparatie nagel 10 mins
from €3,40
save up to 15%
Fungal correction 15 mins
from €12,75
save up to 15%
Gelpolish met rubberbase 45 mins
€35
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
09:0013:45
WedWednesday
09:0015:30
ThuThursday
14:3015:45
FriFriday
Closed
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

LHbeautylab in Nistelrode is een moderne schoonheidssalon waar zorg, comfort en kwaliteit centraal staan, met als doel iedere klant te laten stralen en zich zelfverzekerd te laten voelen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de bushalte Noorderbaan, waardoor de salon gemakkelijk bereikbaar is.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers dat met veel toewijding zorg draagt voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle wensen en behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, verzorgd en professioneel.

Gespecialiseerd in:

Permanente make-up (wenkbrauwen, ogen en lippen)

Gezichtsbehandelingen (Salonnepro & KRX Skincare)

Lashlift

Nagel- en voetverzorging

Short treats

Mommy treatments

Gebruikte merken en producten: Salonnepro en KRX Skincare, geselecteerd vanwege hun hoge kwaliteit en huidverbeterende resultaten.

De extra’s: De salon wordt geleid door Larissa, met 13 jaar ervaring in de beautybranche en passie voor huidverbetering en permanente make-up. Dankzij de centrale ligging en de bushalte voor de deur is de salon eenvoudig bereikbaar.

Shevone's Nails, Eindhoven

4,8
72 reviews
Eckart, Eindhoven
Show on map
Nail Art per nail 10 mins
€2
Gellak removal - Gellak removal - Gellak Removal 15 mins
€10
Repair per nail 15 mins
€5
Quick view venue details
MonMonday
09:0019:00
TueTuesday
09:0019:00
WedWednesday
09:0019:00
ThuThursday
09:0019:00
FriFriday
09:0019:00
SatSaturday
09:0019:00
SunSunday
09:0019:00

Shevone's Nails in Eindhoven is een professionele manicure- en pedicuresalon waar zorg, comfort en kwaliteit centraal staan, met als doel elke klant te voorzien van prachtige, verzorgde nagels in een rustige en hygiënische omgeving. Deze sfeervolle thuissalon biedt een privé setting waarin klanten kunnen genieten van persoonlijke aandacht tijdens een-op-een afspraken, ver weg van de drukte van traditionele salons.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen aan de Schorpioenstraat.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: professioneel, schoon, comfortabel en gezellig – een plek waar je echt tot rust komt. Gespecialiseerd in: pedicure, manicure, gellak, acrylnagels, BIAB, nail art en baby bump nail art – elk met een oog voor detail en perfectie. Gebruikte merken en producten: BO-NAILS, Pink Gellak en Dutch Nail Cosmetics. De extra’s: De salon wordt gerund door Shevone, een ervaren en gecertificeerde nagelstyliste opgeleid in Zuid-Afrika. Met meer dan 5 jaar ervaring en een achtergrond in top salons zoals Sorbet en Lagrace, biedt zij flexibiliteit in boekingen, hoogwaardige hygiëne en spreekt vloeiend Engels – ideaal voor zowel lokale als internationale klanten.

Wil je jezelf trakteren op luxe nagelverzorging in een rustige setting? Dan is Shevone’s Nails dé plek voor jou.

GLOW MANSION

4,9
20 reviews
Etten-Leur, Noord-Brabant
Show on map
GELLAK 40 mins
€25
RUSSIAN MANICURE LOS 30 mins
€15
BIAB / GEL VERWIJDEREN 30 mins
€15
Quick view venue details
MonMonday
11:0021:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
10:0020:00
FriFriday
10:0020:00
SatSaturday
10:0020:00
SunSunday
10:0020:00

Sfeer in de salon:

Glow Mansion straalt een luxe en ontspannen sfeer waar klanten even kunnen ontsnappen aan de drukte van de dag. De salon is de perfecte plek voor moeders, werkenden en iedereen die behoefte heeft aan een moment voor zichzelf.

Ervaring:

De eigenaresse van Glow Mansion is een half jaar geleden gestart en heeft vooraf uitgebreid geoefend om haar techniek te perfectioneren. Door passie en toewijding is de salon inmiddels een vertrouwde plek voor klanten die hoogwaardige nagelbehandelingen zoeken.

Specialisaties:

Glow Mansion is gespecialiseerd in BIAB (Builder in a Bottle), een verstevigende en duurzame nagelbehandeling die zorgt voor sterke, gezonde nagels met een natuurlijke uitstraling.

Merken:

In de salon wordt gewerkt met hoogwaardige producten van The Gel Bottle, een gerenommeerd merk bekend om zijn kwaliteit en duurzaamheid. Hygiëne staat voorop: alle instrumenten en werkoppervlakken worden zorgvuldig gedesinfecteerd met Barbicide om een veilige en schone omgeving te garanderen.

Openbaar vervoer:

De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Bushalte Bredaseweg (bus 311 en 312) ligt op 633 meter. Voor auto’s zijn er gratis parkeerplaatsen en de locatie ligt vlak bij de snelweg.

Extra’s

Ruime openingstijden: Ook ’s avonds geopend, ideaal voor drukke agenda’s.

1
234
10
2