Henna Brows
near IJplein en Vogelbuurt, Amsterdam
Any date
Henna brows
11 venues offering:

henna brows near IJplein en Vogelbuurt, Amsterdam

STUDIO NINA VAN VELUW

4,9
312 reviews
Oosterparkbuurt, Amsterdam
Show on map
Henna Brow zonder epileren 40 mins
€45,50
Henna Brows incl epileren 45 mins
€57,50
Quick view venue details
MonMonday
09:0022:00
TueTuesday
09:0022:00
WedWednesday
09:0022:00
ThuThursday
09:0022:00
FriFriday
08:0022:00
SatSaturday
09:0018:00
SunSunday
09:0022:00

STUDIO NINA VAN VELUW in Amsterdam is een exclusieve boutique studio waar schoonheid, precisie en ontspanning centraal staan. Het doel: het accentueren van natuurlijke schoonheid met hoogwaardige behandelingen in een serene en verfijnde omgeving.

STUDIO NINA VAN VELUW heeft de 1e prijs gewonnen op de Lash World Cup in Amsterdam. Drie van de beste wimperstylistes van Amsterdam werken bij bij ons in de studio. Wimperextentions worden volgens de beste technieken gezet. De resultaten zijn zacht, natuurlijk en aangepast per persoon.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Linnaeusstraat / Wijttenbachstraat, in het hart van Amsterdam-Oost.

Het team: De Studio heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk, zeer kundig en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is exclusief, rustig, warm en oprecht – een echte verborgen parel waar persoonlijke aandacht vooropstaat.

Gespecialiseerd in: (SPMU) Semi-Permanente Make-Up voor -wenkbrauwen -ogen -lippen Corrigeren of verwijderen van foutieve PMU

Gespecialiseerd in: -Wimperextensions -Wimperlift -Brow lamination -Threading -Henna brows (Mrs. Highbrow) -Wimpers verven -Waxen/threaden van het gezicht.

Gespecialiseerd in: -Face sculpting & buccal massage -Full body massages,

Gebruikte merken en producten: Lash Extend, Mrs highbrow, Elleebana, Hulscher Cosmetics, Ecuri, Loveli

De extra’s: Altijd lekkere koffie, thee of detox ijsthee Zalige muziek Warme sfeer Weinig tot geen uitloop Handig online 24/7 boekingssysteem

New

The Pause

No reviews
De Wallen, Amsterdam
Show on map
Eyebrow Design + henna 45 mins
€30
Quick view venue details
MonMonday
11:0020:00
TueTuesday
11:0020:00
WedWednesday
11:0020:00
ThuThursday
11:0020:00
FriFriday
11:0020:00
SatSaturday
11:0017:00
SunSunday
Closed

The Pause – Amsterdam is een massage- en beauty salon waar rust, zorg en comfort centraal staan, met als doel iedere klant een moment van echte ontspanning en herstel te bieden in het hart van de stad. In deze schone, rustige en uitnodigende omgeving staat self-care voorop en krijgen lichaam en geest de aandacht die ze verdienen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Rokin metro station, met ook snelle verbindingen via Amsterdam Centraal Station en de Dam tramhalte op loopafstand.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: schoon, rustig, professioneel en comfortabel

Gespecialiseerd in: Massage, Lymphatic massage, Relaxing massage, Back scrub, Eyebrow design en Brazilian waxing

Gebruikte merken en producten: The Pause (eigen cosmeticamerk), Cetaphil, bio coconut oil en Italwax

De extra’s: De salon bestaat 2 jaar en combineert hoogwaardige behandelingen met een persoonlijke benadering. Dankzij de centrale ligging is de salon gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer en ideaal voor een ontspanningsmoment tijdens een drukke dag in Amsterdam.

La Lique Browbar

4,8
91 reviews
Amsterdam
Show on map
Off peak
Henna brows 40 mins
from €29,66
save up to 9%
Quick view venue details
MonMonday
09:0020:00
TueTuesday
09:0020:00
WedWednesday
09:0020:00
ThuThursday
09:0020:00
FriFriday
09:0020:00
SatSaturday
09:0020:00
SunSunday
09:0020:00

Bij La Lique Browbar in Amsterdam ben je aan het juiste adres voor een wenkbrauwlift of wimperlift. Weet je nog niet helemaal wat je met je wimpers wilt doen? Of welke wenkbrauwbehandeling bij je past. Geen zorgen! Ashley heeft genoeg ervaring en kan samen met jou kijken naar wat je wensen zijn. Tijdens de behandeling ervaar je een relaxte sfeer, zodat je volledig ontspannen de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

De dichtstbijzijnde bushalte is Oostenburgergracht (5 min lopen), tramhalte is Rietlandpark (8 min lopen). Met de auto? Parkeer het beste bij ParkBee Cruquiusstraat.

Het team:

De hoofd styliste is Ashley, zei geeft ook lessen en heeft nog een eigensalon in Almere. Op locatie voor het afrekenen is Noud. Met een trotse geschiedenis van 30 jaar is La Lique een gevestigde naam. Onze hoofdstyliste, Ashley, voegt daar haar expertise aan toe met 8 jaar ervaring in het vak. Samen vormen ze een team dat staat voor jarenlange toewijding en vakmanschap. Ashley is volledig gecertificeerd, en bij La Lique zijn we een erkend opleidingsinstituut met jarenlange ervaring en up-to-date kennis.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Betreed onze luxueuze salon in een nieuw, modern pand. De strakke architectuur en stijlvolle inrichting creëren een elegante ambiance. Comfortabele meubels, zachte verlichting en doordachte details zorgen voor een uitnodigende sfeer.
  • Gespecialiseerd in: Wenkbrauwbehandelingen, wimpers en waxen.
  • Merken en producten: MRS. Higbrow, Perfect Eyelash, Golden Rose, CND, Naturys
  • De extra’s: Ontdek de unieke charme van onze browbar, waar we niet alleen professionele wenkbrauwbehandelingen aanbieden, maar ook een winkel hebben met meer dan 4000 cosmetische producten, van make-up tot alles voor de perfecte wenkbrauwen.