Bij kapsalon Bianco op de Rozengracht in de gezellige Jordaan is het een komen en gaan van allerlei soorten klanten. Zowel mannen als vrouwen met verschillende haarsoorten. Het team kan dus zowel Europees als exotisch haar stylen. De sfeer is aangenaam chaotisch en heel kleurrijk. Naast verschillende haarbehandelingen kun je hier ook terecht voor epileren met draad. Bianco staat voor klantvriendelijkheid, kwaliteit en goede service voor betaalbare prijzen. Handig om te weten: het personeel spreekt Engels, Italiaans, Grieks, Frans, Russisch en nog 9 andere talen, dus grote kans dat jij jouw wensen kunt bespreken in je moedertaal.
Dynamic Looks is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke kapperservaring te bieden.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Marnixplein.
Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.
Wat we leuk vinden aan de salon:
Bij Kapsalon Prinsheerlijk in Amsterdam ben je aan het juiste adres voor een nieuw kapsel. Het is een sfeervolle salon met zeer ervaren haarstylisten. De salon zit op een van de mooiste plekjes in hartje Amsterdam en is erg goed bereikbaar. Prinsheerlijk werkt voornamelijk met Nederlandse producten die milieu- en diervriendelijk zijn. Kapsalon Prinsheerlijk is geïnspireerd door mensen en voor mensen.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Tramhalte Westermarkt is 6 minuten lopen van de salon.
Het team: De stylisten zijn erg professioneel en werken met passie aan hun vak. Zij hebben jarenlange ervaring en blijven continu op de hoogte van alle trends en ontwikkelingen op het gebied van haarmode.
Kris-kraz kapper is gevestigd aan de Hugo de Grootstraat in Amsterdam. Je kunt hier terecht voor het knippen, stylen en kleuren van je haar.
Eigenaar Krisztián heeft meer dan 8 jaar ervaring en heeft een passie voor het kappersvak. Krisztián is open-minded, creatief en gaat perfectionistisch te werk, hij is pas tevreden als jij dat ook bent. Je kunt alleen de puntjes laten bijknippen, je haar laten föhnen of voor een andere look gaan door middel van een kleuring. Krisztián adviseert je hier graag als je nog twijfelt.
Op de Rozengracht kan je terecht bij Theatre de Coiffure. Eigenaar Fady heeft knippen tot een kunst verheven en is geen gewone haarstylist maar een haartovenaar. Hij vindt het leuk je te verrassen met zijn bijzondere inzichten. Fady heeft veel ervaring opgedaan in salons in binnen- en buitenland en is blij dat hij je nu kan ontvangen in zijn eigen kapsalon. Zodra je binnenstapt ervaar je de rust en geef je je over aan de professionele en ervaren medewerkers van het team. Ze zorgen dat ze steeds op de hoogte zijn van de laatste haartrends en de nieuwste technieken.
Midden in het centrum van Amsterdam vind je DannyDeKapper by TopKappers Hair Salon , een kapsalon waar de veelzijdige kapper Danny zowel mannen als vrouwen knipt en kleurt. Hij geeft graag advies over je nieuwe coupe of kleur zodat jij na afloop van de behandeling glinsterend de deur uit gaat met een optimaal resultaat!
Het team: Danny verwelkomt iedereen in de salon met een vrolijke en energieke houding en zal er alles aan doen om ervoor te zorgen dat je je op je gemak voelt
Midden in de Jordaan vind je de kapsalon Robert van der Horst Hair. Robert is de 3de generatie uit een kappersfamilie in Parijs. Opa Maurice president de la haute coiffure kwam in 1936 naar Amsterdam. Robert zelf heeft inmiddels al meer dan vijfentwintig jaar ervaring in het vak en een indrukwekkend CV. Hij is onder andere driemaal Hairdresser of the Year, een Awarded Member Hall of Fame, Creative director Keune Haircosmetics, Creative director Fuente Haircosmetics, Hairstylist Elite Models en Jurylid bij de Coiffure Award geweest. Hij adviseert jong, oud, man, vrouw, geeft je met alle liefde een bijzonder en aansprekend kapsel.
Unique Beauty Style Amsterdam is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke wellnesservaring te bieden.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte F. Hendrikplantsoen bushalte.
Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.
In kapsalon Haar 33 in Amsterdam is de gezellige salon Hair & Lashes Studio gevestigd. Hier kun je terecht voor een diversiteit aan haarbehandelingen. Ben je wel toe aan een knipbeurt? Hier wordt er voor zowel mannen, vrouwen als kinderen een nieuwe look gecreëerd!
Eigenaresse Kelly heeft al 15 ervaring in het kappersvak en geeft jou met alle plezier de look waar je naar op zoek bent. Ze is erg klantgericht en geeft je advies over de verzorging van je haar voor het beste resultaat. Ben je als vrouw wel toe aan een nieuw kleurtje? Dan heb je hier de keuze uit kleuren, highlights en lowlights. Kies voor een pakket in combinatie met knippen en föhnen en je nieuwe look is compleet! Voeg als extra een wimper- of wenkbrauwbehandeling toe en je look is compleet. Kortom, welke behandeling je ook kiest, je loopt stralend de salon weer uit!
Ben je toe aan een nieuwe coupe? Dan ben je bij The Hair Life in de Spaarndammerstraat in Amsterdam aan het juiste adres. In deze gezellige en knusse salon luistert eigenaresse Rodja naar jouw wensen om het perfecte kapsel voor jou te creëren. Naast knip- en kleurbehandelingen voor je haar, kun je hier ook terecht voor wimper- en wenkbrauwbehandelingen, permanente make-up en wimperextensions.
La Maison Amsterdam is een kapper en schoonheidssalon gevestigd aan de rand van het centrum van Amsterdam. Ze werken volgens het Total Beauty Concept van La Biosthétique. Dit concept gaat uit van de samenhang tussen lichamelijk en geestelijk welzijn en fysieke schoonheid. Mooi glanzend haar begint bij een gezonde hoofdhuid. La Biosthétique heeft een groot aanbod van verzorgingsmethoden om haar en (hoofd)huid in balans te brengen. Het team bestaat uit goed opgeleide kappers, kleur- en beautyspecialisten, getraind door La Biosthétique.
Wil je je haren een knip- en kleurbeurt geven? Dat komt goed uit! Aan de Tweede Boomdwarsstraat - in de Jordaan te Amsterdam - zit een kapper gevestigd met een huiselijke sfeer: HairStyleByDebby.
Kapster Debbie is een expert in het kleuren van haren - denk aan highlights - en beheerst verschillende kniptechnieken. Daarnaast weet ze als geen ander hoe je haren moet föhnen.
Heb je specifieke wensen? Laat het Debbie vooral weten. Zo weet je zeker dat je de salon verlaat met de coupe van je dromen.
Goed om te weten: de salon zit gevestigd in de prachtige Pink Studio.
Brands