Choose from 178 venues offering ladies' hair conditioning and scalp treatments in Amsterdam

New

Opulentus Deluxe

5,0
20 reviews
Amsterdam
Show on map
Last minute
Scalp massage 15 mins
€35
Wash + style (long/thick)2 hrs
from €95
save up to 5%
blood circulation boost 15 mins
€45
Quick view venue details
MonMonday
10:0020:00
TueTuesday
09:0018:00
WedWednesday
09:0018:00
ThuThursday
09:0018:00
FriFriday
09:0018:00
SatSaturday
09:0018:00
SunSunday
10:0020:00

Opulentus Deluxe in Amsterdam is een privé schoonheidssalon waar zorg, rust en comfort centraal staan. Met een persoonlijke aanpak en meer dan 20 jaar ervaring in de beautywereld biedt de eigenaresse een oase van ontspanning en expertise – speciaal ontworpen voor iedereen die even wil ontsnappen aan de drukte van alledag. Het doel? Elke klant stralend, verzorgd én volledig ontspannen de deur uit laten gaan.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij halte Van der Madeweg, gemakkelijk bereikbaar met zowel metro als bus.

Het team: De salon wordt gerund door één ervaren specialist die al meer dan twee decennia actief is binnen de wereld van huidverzorging, haarstyling en pedicure. Met volledige focus op jou als klant staat één-op-één aandacht hier centraal.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: rustig, schoon, professioneel en warm – een plek waar je je direct op je gemak voelt.

Gespecialiseerd in: Facials, pedicure, mommy make-overs 💕, eyebrow styling, knippen (vanaf prijs), sew-ins & wigs, extensions, kleuren, natuurlijke haarverzorging & heavenly head wellness, studentendeals, kids specials, Mom & Me en Dad & Me deals, Bestfriend deals, Deluxe & V.I.P behandelingen, én beautycursussen.

Gebruikte merken en producten: Op maat samengestelde behandelingen met o.a. Opulentus Deluxe, Almaaz, Eucerine, en Koreaanse skincaremerken.

De extra’s: De salon spreekt Nederlands én Engels, is goed bereikbaar met het OV en biedt flexibele openingstijden op afspraak – ideaal voor wie graag in alle rust van top tot teen verzorgd wil worden.

Klaar voor een momentje voor jezelf? Dan is Opulentus Deluxe dé plek in Amsterdam waar luxe, persoonlijke aandacht en schoonheid samenkomen.

Vislene Ferreira Studio

4,7
582 reviews
Marathonweg, Amsterdam
Show on map
Wash and mask treatment - the price can change depending on the type of mask and the hair's needs 30 mins
€20
Revival Reconstruction Treatment with Blow dry - Long hair1 hr 30 mins
€80
Revival Reconstruction Treatment with Blow dry - Short hair1 hr 30 mins
€60
Quick view venue details
MonMonday
10:0018:00
TueTuesday
10:0018:00
WedWednesday
10:0018:00
ThuThursday
10:0018:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
Closed

Vislene Ferreira Studio is een professionele kapsalon in Amsterdam, waar zorg en comfort centraal staan, met als doel het transformeren van jouw haar en uitstraling door hoogwaardige behandelingen op maat. Of het nu gaat om een stralende haarkleur, perfecte wenkbrauwen, of een herstellende keratinebehandeling, bij Vislene Ferreira Studio ben je in goede handen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Amsterdam Sloterdijk, op slechts een paar minuten lopen van het station. Makkelijk bereikbaar via tram en metro.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: schoon, professioneel en comfortabel – een fijne ruimte waar je je meteen welkom voelt en geniet van de aandacht en expertise van het team.

Gespecialiseerd in: Kleuring, wenkbrauwen, haarkapsels, keratinebehandelingen en herstelbehandelingen voor beschadigd haar.

Gebruikte merken en producten: De salon maakt gebruik van hoogwaardige producten die speciaal zijn geselecteerd om je haar de beste verzorging en resultaten te bieden.

De extra’s: De salon biedt flexibele openingstijden en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Daarnaast spreekt het team meerdere talen, waardoor je je altijd op je gemak zult voelen tijdens je bezoek.

Classic Care Amsterdam

4,9
1212 reviews
Oud-West, Amsterdam
Show on map
L'Anza Trauma Treatment (Add on) 15 mins
€45
L’Anza Ultimate Treatment1 hr
€115
Botox Hair Luxury Caviar1 hr 45 mins - 2 hrs 30 mins
from €225
Quick view venue details
MonMonday
12:0020:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
10:0021:00
SatSaturday
10:0019:00
SunSunday
10:0017:00

Classic Care Amsterdam is een beautysalon met een groot verscheidenheid aan behandelingen onder één dak. Wanneer je er binnenkomt, het eigenlijk niet voelt alsof je in een salon bent, er wordt voor ieder een plek geboden die voelt als thuiskomen. Wanneer je een afspraak hebt of slechts een kopje koffie komt drinken. Laat je verwennen en verlaat de salon weer als herboren!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is perfect te bereiken met het openbaar vervoer. Tram 1 stopt recht voor de deur bij de halte J.P. Heijestraat en staat in directe verbinding met het Leidseplein en station Lelylaan.


Het team:
De specialiste en tevens eigenaresse is Ionica Mihailov.


Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Zoals de naam al doet vermoeden is de salon enigszins klassiek ingericht, hetgeen een huiselijke en fijne sfeer creëert. Een samenhang van luxe, kunst en warme tinten zorgen voor de perfecte ambience voor jouw Classic (self-)Care moment!
  • Gespecialiseerd in: Er wordt op een persoonlijke manier behandeld. Doordat geen klant hetzelfde is, vraagt elke behandeling om een unieke formule. Een formule van de beste producten, de juiste behandeling met daarbij open en eerlijk advies!
  • Merken en producten: Babor voor beauty, The Gelbottle voor nails & L’Anza voor hair.
  • De extra’s: Classic Care, Beauty, Nails & Hair! Op één adres van top tot teen verzorgd en gestyled. Voor een alledaagse verpletterende indruk of speciale gelegenheden, geen wens is te gek!
1
234
9
2