Eigenaresse Miranda is hét gezicht van salon Coiffure 1868 en staat bekend als een enthousiaste, sociale vrouw met hart voor het vak. De salon is te vinden op het station van ’s-Hertogenbosch en er is een ruime parkeergarage aanwezig. Persoonlijke aandacht, uitstekende kwaliteit en vakmanschap zijn de ingrediënten die ervoor zorgen dat jij de salon met een geweldige coupe verlaat.
Rebirth Beauty is een fijne salon gevestigd in Den Bosch. Deze salon biedt een breed scala aan diensten aan en is bekend om zijn klantvriendelijke benadering.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte 's-Hertogenbosch, Vierde Reit.
Het team: Rebirth Beauty heeft een klein team van toegewijde medewerkers die zorg dragen voor hun klanten. Ze zetten hun expertise in om het beste resultaat te bereiken en streven ernaar om elke klant zich speciaal en verzorgd te laten voelen.
Wat we leuk vinden aan de salon:
Brands