Men's Haircut
near Nieuw Binckhorst, The Hague
・
Any date
Men's haircut
10 venues offering:

men's haircut near Nieuw Binckhorst, The Hague

Maghairzijn

4,9
1022 reviews
Binckhorstlaan, The Hague
Show on map
Mannen - Wassen & Knippen & Stylen 30 mins
€40,50
14 Oct:
10:00
10:30
12:00
Mannen - Tondeuse 15 mins
€24
14 Oct:
10:00
10:45
12:00
Quick view venue details
MonMonday
09:00–15:30
TueTuesday
09:00–17:00
WedWednesday
09:00–17:30
ThuThursday
09:00–21:00
FriFriday
09:00–17:30
SatSaturday
09:00–17:00
SunSunday
Closed

Maghairzijn is een warme, en gezellige kapsalon in Den Haag waar twee vriendinnen -Kelly en Léonne-Samen onder één dak werken, ieder met hun eigen visie en expertise.

Met jarenlange ervaring in het kappersvak combineren we eerlijk advies, vakmanschap en een persoonlijke benadering. Bij ons draait het niet alleen om hoe je eruitziet, maar vooral hoe jij je voelt wanneer je de deur uitloopt.

Kelly werkt met verschillende professionele producten (o.a.Olaplex) en technieken om tot een sterk en mooi resultaat te komen wat bij jou past.

Léonne benadert haar werk vanuit een holistische visie, waarbij ze werkt met natuurlijke producten van het Deense merk Natulique en kijkt naar het totaalplaatje - haar, hoofdhuid, energie en beleving. Op de dagen dat zij alleen in de salon staat, is er ruimte voor verdiepende, holistische behandelingen.

Wat ons echt verbindt? Aandacht, oprechte interesse en de tijd nemen voor jou. De schaar gaat pas in je haar wanneer we samen helder hebben wat jij wilt - en wat juist niet.

Handig om te weten: je vindt de salon in het creatieve verzamelgebouw Bink36 op de Binckhorstlaan. De eerste 2 uur kun je gratis parkeren op het terrein.

Zien we jou snel?

Platinum Palace

3,4
27 reviews
Spui, The Hague
Show on map
Mannen - Wassen & drogen 30 mins
€15
Tomorrow:
16:00
16:30
16:45
Mannen - Contouren 20 mins
€15
Tomorrow:
16:00
16:30
16:45
Mannen senioren - Knippen 30 mins
€25
Tomorrow:
16:00
16:30
16:45
Quick view venue details
MonMonday
09:00–18:00
TueTuesday
09:00–18:00
WedWednesday
09:00–18:00
ThuThursday
09:00–18:00
FriFriday
09:00–18:00
SatSaturday
09:00–18:00
SunSunday
Closed

Platinum Palace is een multifunctionele kapsalon in Den Haag. Je bent hier aan het juiste adres voor een goede knip- of kleurbeurt.

Het gedreven team voorziet je met alle liefde van een nieuwe coupe, maar ook voor al jouw beautybehandelingen zoals wimperextensions of een manicure, ben je hier in goede handen. Voor elke behandeling krijg je een uitgebreid advies. Samen kijk je naar wat het beste bij jou past en wat jouw wensen zijn. Ga je voor een knipbeurt of een haarmasker? Jouw haar is in goede handen en je zult de salon weer met een gezonde coupe verlaten.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Het dichtstbijzijnde openbaar vervoer naar de salon is de Bierkade tramhalte, die slechts op 1 minuut loopafstand ligt. Het Spui station is ook op loopafstand, slechts 7 minuten van de salon.

Het team:
Het team van Platinum Palace bestaat uit toegewijde medewerkers die voor hun klanten zorgen. Ze streven ernaar om elke klant de beste service en ervaring te bieden.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Professioneel, gastvrij, ontspannend
  • Gespecialiseerd in: Mannen knippen, baard trimmen en scheren, black hair
  • Merken en producten: Keune, Salerm, L'Oréal
  • De extra's: Er wordt Nederlands, Engels & Spaans gesproken in de salon.