Permanent & Semi-Permanent Makeup
near Groningen-Zuid, Groningen
・
Any date
Permanent & semi-permanent makeup
Hide map
9 venues offering:

permanent & semi-permanent makeup near Groningen-Zuid, Groningen

Beauty By Amy

4,9
183 reviews
Haren, Groningen
Show on map
Extra touch-up 45 mins
€75
28 Oct:
15:45
SMALL touch up (3-9 maanden) - SMALL touch up wenkbrauwen (3-9 maanden)1 hr
€165
30 Oct:
11:15
11:30
13:00
SMALL touch up (3-9 maanden) - SMALL touch up lippen (3-9 maanden)1 hr
€175
30 Oct:
11:15
11:30
13:00
Quick view venue details
MonMonday
09:00–21:00
TueTuesday
09:00–21:00
WedWednesday
09:00–21:00
ThuThursday
09:00–21:00
FriFriday
09:00–17:00
SatSaturday
09:00–16:00
SunSunday
Closed

Beauty By Amy in Haren is een eigentijdse beautysalon waar persoonlijke aandacht, comfort en kwaliteit centraal staan. Met als doel: iedere klant laten stralen met een zelfverzekerd en verzorgd gevoel. Beauty By Amy is dé plek voor wie op zoek is naar deskundige behandelingen in een warme, professionele omgeving.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Haren NS Station, waardoor deze makkelijk bereikbaar is met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: schoon, gezellig en professioneel – je voelt je hier meteen welkom en op je gemak.

Gespecialiseerd in: Permanente make-up (PMU), facials en add-ons, BIAB, gellak, gelnagels en bijbehorende add-ons, wimper- en wenkbrauwstyling, waxen van het gezicht, voetverzorging, make-up en zelfs tattoo-gerelateerde diensten.

Gebruikte merken en producten: Beauty By Amy werkt met hoogwaardige merken die bekendstaan om hun effectiviteit en huidvriendelijkheid – perfect afgestemd op elke behandeling.

De extra’s: De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, heeft ruime openingstijden en biedt een persoonlijke, laagdrempelige sfeer. Behandelingen zijn op aanvraag ook mogelijk in meerdere talen, ideaal voor een diverse klantenkring.

Op zoek naar een beautysalon die écht meedenkt met jouw wensen? Dan is Beauty By Amy in Haren absoluut een aanrader.

Be Beauty by Ati

5,0
83 reviews
Nieuwe Ebbingestraat, Groningen
Show on map
Permanente make up - Touch-up behandeling binnen 8 weken2 hrs 30 mins
€125
12 Nov:
14:30
14:45
15:00
Permanente make up - Touch-up behandeling binnen een jaar2 hrs 30 mins
€150
12 Nov:
14:30
14:45
15:00
Permanente make up - Eyeliner boven en onder2 hrs 30 mins
€350
12 Nov:
14:30
14:45
15:00
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
Closed
WedWednesday
10:00–17:00
ThuThursday
10:00–17:30
FriFriday
10:00–17:00
SatSaturday
10:00–17:00
SunSunday
Closed

Be Beauty by Ati in Groningen is een professionele schoonheidssalon waar zorg, comfort en kwaliteit centraal staan, met als doel iedere klant te laten stralen met een verzorgde, zelfverzekerde uitstraling. De salon staat bekend om haar persoonlijke aanpak en brede aanbod aan moderne schoonheidsbehandelingen, uitgevoerd met aandacht en precisie.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer De salon is gelegen nabij Groningen Centraal, waardoor Be Beauty by Ati eenvoudig bereikbaar is met het openbaar vervoer.

Het team De salon is eenmanszaak (Ati) en is een onderdeel van de Maress kapsalon. Ze is professioneel, vriendelijk en streeft ernaar om aan alle behoeften van haar klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon

Sfeer: schoon, professioneel, comfortabel en gezellig

Aanpak: persoonlijk, zorgvuldig en resultaatgericht

Beleving: rustgevend en vertrouwd, met oog voor detail

Be Beauty by Ati is dé plek in Groningen voor wie op zoek is naar professionele schoonheidsbehandelingen in een fijne en verzorgde omgeving. Voor lange behandelingen wordt een aanbetaling gevraagd.