Choose from 9 venues offering permanent & semi-permanent makeup near Kleinpolder, Rotterdam

Doctor Wow

5,0
164 reviews
Overschie, Rotterdam
Show on map
PMU intake bij Anna (Powderbrows, deepliner, lipblush) dit bedrag wordt verrekend als je de dienst ook boekt, voor vragen mag je mij ook gewoon appen! 15 mins
€25
Powderbrows extra touch up (voor als je de kleur na touch up 1 nog intenser wilt, boeken binnen 8 weken na touch up 1) - € 1001 hr 30 mins
€125
Deepliner touch up 1 na 6-8 wk (verplicht na deepliner nieuw) - € 1251 hr 15 mins
€125
Quick view venue details
MonMonday
12:0018:00
TueTuesday
12:0018:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
12:0018:00
FriFriday
13:0017:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Sfeer in de salon: Er heerst een ongedwongen, gezellige en warme sfeer met veel privacy! Er zijn aparte behandelkamers, gespiegeld glas en het gebouw ligt in de achtertuin van de Zwart Janstraat midden in Rotterdam! Een unieke plek dus.

Producten: Anna werkt met DMT pigmenten, Vertix naalden, de Titan machine van DMT en de YAG laser van Yevgenia. Dit zijn allemaal de beste producten in hun soort. De pigmenten worden lichter bruin en niet grijs of rood en qua pigment verwijdering is Yevgenia met haar trainingen van het aller hoogste niveau!

Ervaringen: Anna is de eigenaresse en heeft reeds 4 jaar ervaring in permanente make-up en 3 jaar in het verwijderen ervan. Doordat zij geen andere behandelingen aanbied, kan je haar zeker als specialist zien! Description Specialities De salon is echt gespecialiseerd in permanente Makeup Powderbrows, deepliner en lipblush. Daarnaast ook in het weghalen van Powderbrows die door andere salons niet mooi zijn gezet. Doctor Wow doet niks anders dus ECHT een specialist. Zij doen niet ook nog nagels, haren en huid behandelingen bijvoorbeeld.

Vervoer: De tram op de Noordsingel, NS Station Centrum of Blaak en dan lopen, OV fiets of deelscooter kan ook!

Extra's: Doctor Wow heeft enkel aandacht voor jou tijdens een behandeling. Anna neemt ruim de tijd, je mag altijd appen voor vragen. Je krijgt altijd nazorg instructies mee naar huis en nazorg crème. En alle vragen mogen altijd gesteld worden! Service hebben zij erg hoog in het vaandel!

Browz by AN

5,0
230 reviews
Van de Lindestraat, Rotterdam
Show on map
1 Beauty mark 15 mins
€35
2 Beauty marks 25 mins
€70
3 Beauty marks 25 mins
€90
Quick view venue details
MonMonday
10:0018:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0020:00
ThuThursday
10:0020:00
FriFriday
10:0020:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
Closed

Browz by AN in Rotterdam is een gespecialiseerde schoonheidssalon waar zorg, precisie en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen met perfect verzorgde wenkbrauwen en lippen. Of je nu kiest voor een subtiele touch-up of een volledige semi-permanente make-over, bij Browz by AN ben je in professionele handen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Beukelsweg, waardoor deze gemakkelijk bereikbaar is met zowel tram als bus.

Het team: De salon heeft een klein team van gepassioneerde en deskundige specialisten die aandachtig luisteren naar jouw wensen. Ze werken secuur, vriendelijk en zetten zich volledig in om jou met een tevreden gevoel de salon te laten verlaten.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer bij Browz by AN is professioneel, verzorgd en rustgevend. Je voelt je er meteen op je gemak, dankzij de warme ontvangst en hygiënische uitstraling.

Gespecialiseerd in: Powder Brows (S)PMU, Combi Brows (S)PMU, Wenkbrauwbehandelingen, Anti-grijs behandeling voor wenkbrauwen, Lippen (S)PMU en Beauty Marks (S)PMU.

Gebruikte merken en producten: Er wordt uitsluitend gewerkt met hoogwaardige en huidvriendelijke producten, die zorgen voor een langdurig én natuurlijk resultaat.

De extra’s: De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en er wordt Nederlands én Engels gesproken. Bovendien kun je snel en eenvoudig een afspraak maken via de website of socials. Browz by AN verwelkomt je graag in een omgeving waar detail en schoonheid samenkomen.