Russian Volume Lashes
in The Hague
Any date
Russian volume lashes
8 venues offering:

russian volume lashes in The Hague

Ness.lashroom

4,9
13 reviews
Laan van NOI, The Hague
Show on map
Refill after 2 weeks1 hr
€45
Refill after 3 weeks 1 hr
€50
Refill after 2 weeks1 hr
€50
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
18:0022:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
18:0022:00
FriFriday
Closed
SatSaturday
11:0020:00
SunSunday
Closed

Ness Lashroom is een gespecialiseerde salon op het gebied van lash lifts en lash extensions. De behandelingen zijn ideaal voor wie een natuurlijke, lichte volume in de wimpers wil creëren. De sets zijn daarom perfect voor klanten die voor het eerst lash extensions laten zetten, maar ook voor wie regelmatig extensions draagt en een zachte, elegante look wil behouden.

In de salon wordt gewerkt met hoogwaardige producten, zodat klanten kunnen genieten van hun lash lift of lash extensions met optimaal comfort en minimale kans op irritaties. Voorafgaand aan elke behandeling vindt er altijd een korte consultatie plaats, waarbij de wensen van de klant worden besproken en er wordt gekeken naar welke stijl het beste past bij de ogen en natuurlijke wimpers.

De salon is goed bereikbaar met het openbaar vervoer: tram 2, 3 en 4 stoppen in de buurt en ook de metro is gemakkelijk te nemen. Daarnaast bevindt zich een treinstation tegenover de locatie. Kom je met de auto, dan is parkeren doordeweeks na 17:00 gratis en in het weekend de hele dag. Dankzij de rustige en persoonlijke sfeer kunnen klanten ontspannen terwijl er zorgvuldig gewerkt wordt aan een frisse, verzorgde wimperlook. ✨

Gespecialiseerd in: Lashlift, One by One wimperextensions, Inbetween sets, Light Volume, Wispy sets, Volume sets, wimperextensions verwijderen (removal) en last-minute afspraken met squeeze-in service.

Social media: Instagram: ness.lashroom Tiktok: ness.lashroom

Voor meer vragen aarzel niet om een berichtje te sturen!