Acrylic nail extensions & overlays

Choose from 4 venues offering acrylic nail extensions & overlays near Mathenesserlaan, Rotterdam

New

Pretty Nails Candy

No reviews
Bospolder, Rotterdam
Show on map
Last minute
Extra’s - 1 extra kleur 5 mins
from €4,50
save up to 10%
Voeg French toe 20 mins
from €13,50
save up to 10%
Extra’s - 2 extra kleuren 10 mins
from €9
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
09:0020:30
TueTuesday
09:0020:30
WedWednesday
09:0012:00
ThuThursday
09:0020:30
FriFriday
09:0021:00
SatSaturday
09:0020:00
SunSunday
09:0012:00

Pretty Nails Candy in Rotterdam is een professionele en luxe nagelsalon waar zorg, precisie en creativiteit centraal staan, met als doel elke klant te laten genieten van perfecte, gezonde en stijlvolle nagels die echt opvallen.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Beurs, op loopafstand van zowel metro- als tramverbindingen.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is professioneel, comfortabel en inspirerend, met oog voor detail en persoonlijke aandacht in elke behandeling.

Gespecialiseerd in: BIAB, acryl nagels, acryl of gel freestyle (kies je favoriete kleuren voor een unieke look), manicure, pedicure, BIAB tenen zonder pedicure, en 1-op-1 nagelstyling trainingen met erkende certificaten.

Gebruikte merken en producten: Er wordt uitsluitend gewerkt met hoogwaardige merken zoals The Gel Bottle, Valentino, Magnetic, Glamour, NailsOnly, CND en IBD. Deze producten staan garant voor duurzame kwaliteit, veiligheid en gezonde nagels.

De extra’s: De salon biedt ook afspraken op zondag en in de avonduren (met een toeslag van €15). Bovendien is de locatie goed bereikbaar met het openbaar vervoer en worden professionele trainingen gegeven aan (toekomstige) nagelstylisten die hun techniek en creativiteit willen verfijnen.

UR Nails & Beauty

4,8
454 reviews
Coolsingel, Rotterdam
Show on map
Acrylgel - alleen verwijderen 45 mins - 1 hr
from €35
Acrylgel zonder verlenging (nieuwe set)1 hr 30 mins - 1 hr 45 mins
from €55
Acrylgel met verlenging/tips (nieuwe set)1 hr 30 mins - 1 hr 45 mins
from €60
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
Closed
WedWednesday
Closed
ThuThursday
Closed
FriFriday
11:0017:00
SatSaturday
11:0017:00
SunSunday
Closed

Met meer dan 25 jaar ervaring in de hair, nails & beauty business kan je hier terecht voor diverse behandelingen waaronder facials, visagie, botox/fillers, vetbevriezing, laserontharing, manicures & pedicures, acrylgel/biab/gel/gellak, wimper- en wenkbrauwbehandelingen etc. Kwaliteit en professionaliteit staan hier centraal.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Tramhalte en metro Stadhuis. Deze zijn op 1 á 2 minuten loopafstand.

Het team: Het team: een gezellige en professionele team met Urmy als eigenaresse, nagelstylisten, Schoonheidsspecialist/laserontharing & Vetbevriezing, specialiste in botox/fillers en een make-up artist.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Met meer dan 25 jaar ervaring in de hair, nails & beauty business ben je hier dus in goede handen. Kwaliteit en professionaliteit staan centraal, zodat je altijd tevreden de salon verlaat.
  • Gespecialiseerd in gezichtsbehandelingen, massage-behandelingen, wimper- en wenkbrauwbehandelingen, waxen, botox/fillers, visagie, laserontharing, vetbevriezing BIAB, acrylgel, gel, gellak, spa manicure & pedicure en tevens verkoop van 100% Raw hairextensions, closures/frontals & wigs.
  • Merken en producten: Er wordt gebruik gemaakt van hoogwaardige kwaliteit 100% Raw vietnamese & cambodian hair/closures/frontals & wigs én de producten van Young Nails, The Gel Bottle, Dutch Nail Cosmetics, Peter Lamas, NuSkin, Maxliss, BioSilk, E’TEA Natural Products en UR Luxury Hair.
  • De extra's: UR Nails & Beauty bevindt zich op een A-locatie in Rotterdam Centrum vlakbij het Hofpleinfontein, naast Carriere Uitzendbureau met Decathlon en Hilton Hotel aan de overkant.

Dieren zijn niet toegestaan. Er wordt Nederlands, Engels & Russisch gesproken.