Weer super wax gehad en een hele mooie pedicure! Altijd goed bij beauty by megan!
Anouk•almost 9 years ago
De behandeling was prima en het
was er super gezellig !
Anny•almost 9 years ago
Ik heb vandaag lash extensions laten plaatsen en binnen 2 uur weer laten verwijderen, omdat ze er niet natuurlijk en echt nep uitzagen. Er waren te lange en te dikke wimpers gekozen die niet pasten bij mijn ogen. Het was voor mij de eerste keer en ik wist niet welke mogelijkheden er waren. Dat is van te voren ook niet uitgelegd en er is niet gevraagd wat mijn wensen waren. Ik kreeg wel het idee dat de extensies op zich goed gezet waren. Het was fijn, dat ik direct terecht kon om ze (gratis) te laten verwijderen, maar ik heb geen geld teruggekregen of een tegoed bon. Dat vind ik erg slecht en daardoor twijfel ik of ik wel terugga om het nog eens te proberen met een ander soort wimpers.
Voor de ambiance een 5 omdat het een klein, erg benauwd en kaal kamertje was. De grote ruimte voor manicure en pedicure ziet er wel prima uit. Ik houd niet van klagen via internet, maar plaats deze recensie om Beauty by Megan de kans te geven om alsnog op een meer servicegerichte manier om te gaan met mijn negatieve ervaring. Het is namelijk geen onprettige salon. De dames die er werken zijn erg warm en vriendelijk.
Claudia•almost 9 years ago
Pedicure was immaculately done, my technician did a very thorough job. Overall a very relaxing experience. I will definitely be back.
Anonymous•almost 9 years ago
Super blik met mijn pedicure, nagels zijn super mooi gelakt met gellac en voeten zacht als wolkjes