Bruna New Look

Beeklaan 231, Den Haag, 2562AG
Open Tuesday: 10:00 - 17:00
Off peak

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Hair
Hair removal
Face

Venue reviews

4,7
937 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Prima salon! Schoon en ruimte om te zitten en ze zijn efficiënt in hun werken. Er is aandacht voor de klant, gastvrij en vriendelijk. Misschien wel een idee om tijdens de warme dagen een airco te gebruiken. Je wordt snel geholpen en je merkt de deskundigheid. Ik was en ben zeer tevreden met het resultaat. Ik zocht naar een haarsalon die botox van het haar doet en die een beetje bekend is met het latijnsamerikaanse haartype en kwam online bij Bruna uit. Zeer aan te raden!
Ik kom hier vaker, alleen werd er dit keer kortaf gedaan tussen het kapperswerk door. Snel snel snel. Ik vond het geen fijne ervaring.
Mw. is blij met het resultaat en hoop nu te genieten van haar new look. Dankjewel voor de vriendelijkheid, deskundig en gastvrijheid.
M’n droge stugge (geverfde) haar voelt silky smooth aan dankzij de Botox behandeling van Bruna! Echt een aanrader.
Bons conselhos como profissional, simpática, boa conversadora, Achei fantástico e vou voltar
Show more reviews...

Meet the team

About

I am a professional with over 5 years of experience working with eyelashes and eyebrows, using modern Brazilian techniques. My native language is Portuguese, but I also speak Spanish and can communicate in English. I look forward to helping make your look even more beautiful!

Services

Face

Portfolio

Services

Face

About

Bruna New Look is uw kapper in Den Haag. Bij ons vindt u een team van kappers en schoonheidsspecialisten. Na uw knipbeurt kunt u dus bij ons terecht voor een schoonheidsbehandeling en/of waxbeurt. Zowel vrouwen, mannen als kinderen zijn bij ons welkom om hun haren te laten knippen. Hebt u regelmatig last van kroezig, droog of gebroken haar? Aarzel dan niet om eens te genieten van onze keratine behandeling die uw haar op een natuurlijke wijze weer herstelt.

Services

Hair
Face
Nails
Hair removal

Portfolio

What our customers say about Bruna

Professional51
Friendly40
Talented37
Knowledgeable26

About

Bruna New Look
Beeklaan 231
2562AG Den Haag

Het kappersteam van Bruna New Look in Den Haag heeft ervaring opgedaan in Brazilië, Londen en Nederland. Samen met de expertise op het gebied van schoonheid en esthetiek zorgt dit voor een verrassend resultaat. Het team blijft op de hoogte van de laatste ontwikkelingen zodat jij altijd met de nieuwste look kan rondlopen. Ze bieden onder andere de Braziliaanse manicure aan. Deze onderscheidt zich van een normale door het feit dat ze water gebruiken om te reinigen en geen chemicaliën. Verder worden je nagels bij deze manicure gehydrateerd en worden de nagelriemen op een speciale manier verwijderd.

MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0017:00
WedWednesday
10:0013:00
ThuThursday
10:0017:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
10:0018:00
SunSunday
Closed

Hair Salons nearby