Hartstikke lieve medewerksters die je gelijk op je gemak laten voelen !
Sisilia•almost 10 years ago
Verified review
Ik kom erg graag in deze salon. Ze zijn erg netjes en ik word altijd goed geholpen. Bij mijn eerste Hollywood wax ben ik erg fijn geholpen sindsdien wil ik nooit meer anders.
Echt een aanrader!
Berdien•almost 10 years ago
Verified review
Toen ik binnenkwam werd er gelijk een drankje aangeboden en de receptionist was heel aardig! Na een paar minuten wachten werd ik naar een leuk kamertje gebracht. De behandelaar was heel aardig en besprook goed wat je wilde. Ze kon alleen geen Nederlands, misschien een minpuntje. Verder was alles heel goed verzorgd en ik ben zeer tevreden over het eindresultaat!
Maimoena•almost 10 years ago
Verified review
Ik was erg zenuwachtig omdat het mijn eerste keer voor een wax was maar ik werd heel erg op mijn gemak gesteld! Het resultaat is super en ik heb daarnaast een hele leuke ochtend gehad omdat het meisje dat mij hielp ontzettend aardig was! Ik kom zeker terug.
Anonymous•almost 10 years ago
Verified review
De voornaamste reden om naar deze salon te gaan is het personeel: super aardige meisjes die heel erg hun best voor je doen! Ze zijn heel goed in hun werk en nemen echt de tijd om tot een perfect eindresultaat te komen, in tegenstelling tot andere salons waar ze het nogal eens afraffelen en niet netjes doen. Enige mindere vind ik dat je tegenwoordig niet meer binnen een dag terecht kan, en je een paar dagen van tevoren moet reserveren.