The Comfort Hause

Paasheuvelweg 8, Amsterdam, 1105BH
Open Monday: 09:00 - 10:00

Matching your search

Not what you were looking for?

Browse services

All
Hair removal
Face

Venue reviews

5,0
2 reviews

Filter by treatment

Filter reviews

Treatment

Filter by rating

Rating
Filter by rating

Verified reviews

Written by our customers, so you know what to expect at each and every venue.
Een hele lieve dame met een mooie uitstraling die ook haar werk goed doet. Ik voel me echt comfortabel wanneer ik bij haar ben om me wenkbrauwen te laten doen. Nadat ik van Nigeria kwam was me wenkbrauwen helemaal fya door een verkeerde persoon. En thecomforthause heeft het helemaal gefixt. Thank uu❣️❣️
Erg tevreden :)

About

The Comfort Hause
Paasheuvelweg 8
1105BH Amsterdam

Bij The Comfort Haus draait alles om perfecte verzorging en comfort, met gespecialiseerde behandelingen voor facial waxing. Hier wordt gewerkt met zachte en effectieve technieken om ongewenste haartjes te verwijderen, terwijl de huid wordt gekalmeerd en verzorgd.

Het salon gebruikt huidvriendelijke wax en premium aftercare-producten, zodat zelfs de meest gevoelige huid optimaal wordt beschermd. Of het nu gaat om wenkbrauwen, bovenlip of een volledige gezichtswax, elke behandeling wordt met precisie en zorg uitgevoerd.

Bij The Comfort Haus staat persoonlijke aandacht en een ontspannen sfeer centraal, zodat klanten altijd met een fris en verzorgd gevoel het salon verlaten.

MonMonday
09:0010:00
TueTuesday
09:0022:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
Closed
FriFriday
Closed
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Beauty Salons nearby