Ik heb genoten van de tijd die ik doorbracht bij Vitalite. De behandeling was best pijnlijk (bindweefselmassage) maar het resultaat was groot. De dame nam duidelijk de tijd voor me, lichtte me in wat ik kon verwachten. Dat vond ik erg prettig. Ik was op mijn gemak en voelde me zelfs verwend. Wat kwam ik herboren naar buiten. Ik kijk uit naar mijn volgende bezoek. Dank je wel.
Treatment by Nancy•Connective Tissue Massage
Mevr. Moerman•about 9 years ago
Verified review
heerlijk ontspannende behandeling vol liefdevolle aandacht met lekkere oliën!
Treatment by Nancy•Classic Facials
marion•about 9 years ago
Verified review
Prettige ontvangst , Lymfe Drainage door Nancy uitgevoerd , ik voelde me direct beter, hou namelijk vocht vast bij warm weer en lang zitten (bridge)(etentje) etc.
Gelukkig reageert mijn lichaam goed, bij de Lymfe Drainage behandeling en voer ik het op de natuurlijke manier af en kom ik goed de warme dagen door . hoe heerlijk is dat ,goed funktioneren en genieten van de zomer.
Treatment by Nancy•Classic Facials
Ansje•about 9 years ago
Verified review
Wat een genot, echt een verwennerij is zo'n behandeling bij Vitalite. Hele fijne relaxte ruimte en de manier waarop men daar met je omgaat waardeer ik zeer. Respectvol en integer. Daarnaast zeer bekwaam. Ik blijf daar zeker komen.
Treatment by Nancy•Cellulite Treatments
Nancy•about 9 years ago
Verified review
Een hele fijne omgeving met als kers op de taart een fijne massage van Nancy.