Popular Treatments

Choose from 20 venues offering massages in Watergraafsmeer, Amsterdam

Manon Willemina

4,9
1798 reviews
Oosterpark, Amsterdam
Show on map
Add-on | -10% | Deep tissue massage | Face + Neck (Only for this price in combination, read the caption) 20 mins
€27
Deep tissue massage | Face + Neck 20 mins
€30
Add-on | -10% | Deep tissue massage face + neck (Only with discount in combination, read the caption) 30 mins
€27
Quick view venue details
MonMonday
12:0021:00
TueTuesday
12:0021:00
WedWednesday
12:0021:00
ThuThursday
09:0019:00
FriFriday
11:0019:00
SatSaturday
10:0017:00
SunSunday
Closed

Bij wax- en beautysalon Manon Willemina aan de Populierenweg in Amsterdam-Oost heerst een zeer persoonlijke en huiselijke sfeer. Ze gebruiken zoveel mogelijk natuurlijke producten die goed zijn voor mens, dier en milieu. Zo worden alle producten binnen de EU geproduceerd. Voor de gezichtsbehandelingen wordt er gewerkt met Yon-ka (Parijs) en Salonnepro (Nederlands). Deze bevatten weinig tot geen conserveringsmiddelen, parfum of andere onnodige schadelijke stoffen. Voor het waxen is er een geruime keus, geschikt voor elke huid- en haartype.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Goed te bereiken met openbaar vervoer, de halte Oostpoort ligt naast de salon. Betaald parkeren.

Het team: Opgericht in 2016.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: persoonlijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: Je kunt hier terecht voor terecht verschillende huidverbeterende gezichtsbehandelingen, waxbehandelingen, intieme peelings, brow/lash treatments en massages​.
  • Merken en producten: Yon-ka & Salonnepro
  • Extra’s: Ze hebben hier een 'shoes off' policy, een warm paar fluffy, roze sloffen staat voor je klaar!

Marloes Hermens Training en Coaching

4,9
8 reviews
Dappermarkt, Amsterdam
Show on map
Zweedse massage 40 mins - 1 hr 30 mins
from €53
Deep tissue massage 40 mins - 1 hr
from €59
Ontspanningsmassage 30 mins - 2 hrs
from €43
Quick view venue details
MonMonday
13:0019:00
TueTuesday
17:0020:00
WedWednesday
17:0019:30
ThuThursday
17:0022:00
FriFriday
17:0022:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
17:0022:00

Bij masseer.nl sta ik, Marloes Hermens voor je klaar om je een heerlijke massage te geven. Ik ben gespecialiseerd in massages op de mat, waardoor ik wat steviger kan masseren als je dat zou willen. We stemmen altijd samen af wat nodig is of gewenst. Maar ook een antistress massage met olie geef ik met veel aandacht en plezier. Al heel lang werk ik op het snijvlak van gezondheid en bewustzijn en ontspanning. Hoofd, hart en handen werken altijd samen, zowel bij het ontvangen als bij het geven van een massage.
In mijn perceptie werkt het het beste als lichaam, geest en spirit goed samen werken. Daarom werk ik op al deze gebieden.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De ruimte is gelegen bij station Amsterdam Muiderpoort, en vlakbij tramhalte Dappermarkt.

Het team:
Ik heet Marloes Hermens en heb er veel plezier in om te masseren. Het is begonnen in combinatie met coachingsgesprekken, maar nu geef ik ook 'losse massages'. Je kunt me altijd bellen als je op een andere tijd dan aangegeven zou willen komen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: open & hartelijk
  • Gespecialiseerd in: massages, maar ook healings en bijvoorbeeld IFS coachingsgesprekken
  • Gebruikte merken en producten: Weleda & Jacob Hooy
  • De extra’s: open tot laat, en divers inzetbaar, eventueel ook qua tijden

WABI SABI

4,9
36 reviews
Paul Krugerplein, Amsterdam
Show on map
Overtijdbehandeling v.a. 40 weken 60 min.1 hr
€89
Rug, schouder & nekmassage - Rug, schouder & nekmassage 45 min. 45 mins
€75
Welkom Mama (olie òf shiatsu) - Welkom Mama (olie òf shiatsu) 45 min. 45 mins
€75
Quick view venue details
MonMonday
09:3021:00
TueTuesday
09:3019:00
WedWednesday
09:3019:00
ThuThursday
09:3019:00
FriFriday
09:3019:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

Bij WABI SABI in Amsterdam Oost kun je sinds 2006 terecht voor Shiatsu en zwangerschapsmassages, overtijdbehandeling vanaf 40 weken en oliemassages. Eigenaresse Barbara straalt warmte en professionaliteit uit, waardoor je je snel op je gemak voelt. De massages worden gegeven vanuit een holistische visie. Zowel Oosterse als Westerse technieken worden gecombineerd in de behandelingen. Of je nu komt voor pure ontspanning of met specifieke klachten; er wordt gezorgd dat je een massage op maat krijgt waardoor iedere behandeling persoonlijk is, aansluit op jouw wensen en hiermee je lichaam en geest weer op een lijn komen. De praktijk is voorzien van een speciale massagetafel met buik en borst uitsparing. Zo kunnen zwangere vrouwen lekker op de buik liggen tijdens een behandeling.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De praktijk bevindt zich dichtbij bushalte Krugerplein en metrostation Wibautstraat.

Het team: Barbara is gediplomeerd Zen Shiatsu therapeut en runt sinds 2006 haar praktijk. Ze werkt vanuit een holistisch perspectief.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: De behandelruimte heeft zicht op de tuin en is warm, ruimtelijk, licht, sfeervol en schoon.
  • Gespecialiseerd in: Shiatsu, zwangerschapsmassages, overtijdbehandelingen vanaf 40 weken en oliemassages. WABI SABI combineert westerse en oosterse massagetechnieken en past de massage aan op jouw persoonlijke wensen.
  • Merken en producten: Frisse huisgemaakte massageoliën 100% natuurlijk en dierproefvrij.
  • De extra’s: Kleinschalig dus veel ruimte voor persoonlijke aandacht en wensen. De praktijk is voorzien van een speciale massagetafel met buik en borst uitsparing. Zo kunnen zwangere vrouwen lekker op de buik liggen tijdens een behandeling.

STUDIO NINA VAN VELUW

4,9
303 reviews
Oosterparkbuurt, Amsterdam
Show on map
Massage (lunch break reset) 30 mins
€45
Massage (based on ayurveda and shiatsu) 55 mins
€75
Face Sculpting Buccal Massage 55 mins
€75
Quick view venue details
MonMonday
09:0022:00
TueTuesday
09:0022:00
WedWednesday
09:0022:00
ThuThursday
09:0022:00
FriFriday
08:0022:00
SatSaturday
09:0018:00
SunSunday
09:0022:00

STUDIO NINA VAN VELUW in Amsterdam is een exclusieve boutique studio waar schoonheid, precisie en ontspanning centraal staan. Het doel: het accentueren van natuurlijke schoonheid met hoogwaardige behandelingen in een serene en verfijnde omgeving.

STUDIO NINA VAN VELUW heeft de 1e prijs gewonnen op de Lash World Cup in Amsterdam. Drie van de beste wimperstylistes van Amsterdam werken bij bij ons in de studio. Wimperextentions worden volgens de beste technieken gezet. De resultaten zijn zacht, natuurlijk en aangepast per persoon.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Linnaeusstraat / Wijttenbachstraat, in het hart van Amsterdam-Oost.

Het team: De Studio heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk, zeer kundig en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is exclusief, rustig, warm en oprecht – een echte verborgen parel waar persoonlijke aandacht vooropstaat.

Gespecialiseerd in: (SPMU) Semi-Permanente Make-Up voor -wenkbrauwen -ogen -lippen Corrigeren of verwijderen van foutieve PMU

Gespecialiseerd in: -Wimperextensions -Wimperlift -Brow lamination -Threading -Henna brows (Mrs. Highbrow) -Wimpers verven -Waxen/threaden van het gezicht.

Gespecialiseerd in: -Face sculpting & buccal massage -Full body massages,

Gebruikte merken en producten: Lash Extend, Mrs highbrow, Elleebana, Hulscher Cosmetics, Ecuri, Loveli

De extra’s: Altijd lekkere koffie, thee of detox ijsthee Zalige muziek Warme sfeer Weinig tot geen uitloop Handig online 24/7 boekingssysteem

Feet & Body - Clinic

4,4
9 reviews
Frankendael, Amsterdam
Show on map
Last minute
Back - schoulder - neck - 45 minutes 45 mins
from €55,25
save up to 15%
Back - schoulder - neck - 30 minutes 30 mins
from €38,25
save up to 15%
Relax massage - Relax Massage - 45 minutes 45 mins
from €51
save up to 15%
Quick view venue details
MonMonday
09:0021:00
TueTuesday
09:0021:00
WedWednesday
09:0021:00
ThuThursday
09:0021:00
FriFriday
09:0021:00
SatSaturday
09:0021:00
SunSunday
09:0019:00

Sfeer: Bij Feet & Body - Clinic heerst een rustige en ontspannen sfeer waar persoonlijke aandacht centraal staat. Klanten voelen zich direct op hun gemak dankzij de warme ontvangst en zorgvuldige aanpak.

Merken en Producten: In de salon wordt uitsluitend gewerkt met hoogwaardige producten van gerenommeerde merken zoals Footlogix, Gehwol en Mesoestetic. Kwaliteit, veiligheid en resultaat staan altijd voorop. Daarnaast worden diverse andere professionele producten gebruikt die zorgvuldig zijn geselecteerd om de beste zorg voor huid en voeten te garanderen.

Ervaring: Het team van Feet & Body - Clinic bestaat uit ervaren specialisten met meer dan acht jaar ervaring. Dankzij hun vakkennis en oprechte aandacht voelt elke klant zich gehoord, begrepen en professioneel verzorgd.

Specialiteiten: De salon is gespecialiseerd in medische pedicurebehandelingen, waaronder de verzorging van diabetische, reumatische en overige risicovoeten. Daarnaast biedt Glow to Toe ook diverse schoonheidsbehandelingen aan voor een gezonde, verzorgde en stralende huid.

Bereikbaarheid: Feet & Body - Clinic is uitstekend bereikbaar, zowel met de auto als met het openbaar vervoer. De salon is gevestigd aan Fizeaustraat 19 in Amsterdam, op slechts een paar minuten lopen van station Amsterdam Amstel. Vanaf dit station zijn er uitstekende trein-, metro- en busverbindingen, waardoor de salon eenvoudig te bereiken is vanuit alle richtingen.

Extra’s: Bij Feet & Body - Clinic staan vriendelijkheid, zorg en netheid centraal. Klanten waarderen de persoonlijke aandacht, de ontspannen sfeer en het nauwkeurige werk. Het team neemt de tijd voor iedere klant en zorgt ervoor dat iedereen met een goed gevoel én verzorgde voeten de deur uitgaat.