Amsterdam Beauty Clinic is een schoonheidskliniek voor mannen en vrouwen aan de Middenweg in Amsterdam-Oost. De specialiteit van deze salon is waxen, laser ontharing en de Brazilian wax in het bijzonder.
Het team van specialisten komt uit Brazilië en kan goed overweg met verschillende huidtypes. Er wordt hier professioneel en snel gewerkt zodat je zo min mogelijk pijn ervaart. In deze salon werken ze met het Braziliaanse biologische merk Glyceryl. Omdat met waxen de haartjes met haarwortel en al verwijderd worden verwijderd blijven de haartjes gemiddeld 3 tot 6 weken weg.
Een stralende huid, wie wil dat nou niet? Bij Hortance in Amsterdam kan je terecht voor diverse facials waar je een zachte en stralende snoet van krijgt! Deze moderne schoonheidssalon heeft al jarenlange ervaring en het team heeft een passie voor het vak. Jouw tevredenheid is het allerbelangrijkste en behalve resultaatgerichtheid kun je hier ook op een warme en persoonlijke benadering rekenen. De salon heeft naast de diverse facials ook behandelingen als manicure, pedicure, massages en ontharen. Maak er een compleet self-care pakket van en combineer diverse behandelingen om jezelf even lekker tot rust te laten komen.
BrowsBabe is een salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel de klanten een unieke wellnesservaring te bieden.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Hugo de Vrieslaan.
Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.
Wat we leuk vinden aan de salon:
Bij vrouwensalon PUUR bij Maartje in Watergraafsmeer kom je voor pure ontspanning en persoonlijke aandacht. Je kunt genieten van verschillende beautybehandelingen zoals facials, wimperextensions, make-up, pedicures en gellak. Van top tot teen genieten dus!
Laat je door eigenaresse Maartje in de watten leggen en ervaar een professionele en vakkundige behandeling. Deze gezellige salon aan huis is de ideale plek om even te ontstressen.
Handig om te weten: je kunt in de salon niet pinnen.
Natural Nails by M.Herrera is een sfeervolle thuissalon in Amsterdam. Laat jezelf verwennen door eigenaresse Mariana en geniet van diverse manicures, pedicures en gellak behandelingen. Verlaat de salon weer stralend!
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Tramhalte Amsterdam Hugo de Vrieslaan bevindt zich op een paar minuten loopafstand.
Het team: Eigenaresse Mariana werkt in een speciale ruimte waar je kan genieten van een persoonlijke sfeer.
Sfeer: Huiselijk en gezellig Gespecialiseerd in: Manicure & pedicure Merken en producten: Natural Nails werkt met hoogwaardige producten voor een uitstekende prijs. Ze werken met het Mexicaanse merk Organic De extra’s: Er kan enkel contant worden betaald in de salon
Suzie Nails & Pedicure in een gezellige salon waar je deskundig advies ontvangt en een divers aanbod aan behandelingen vindt voor je nagels, schimmel infecties, nagelbijten en nog veel meer.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Tram 19, bus 65, 41, 44 brengen jou allemaal naar deze salon. De halte Hugo de Vrieslaan is voor de salon.
Het team: Het team heeft vele jaren ervaring in voeten en nagels.
You will find Shiatsu MyWay in Amsterdam. Here you can go for different massages performed with different techniques. Owner Laureen has a holistic approach and puts together a tailor-made massage. This way the massage always matches your personal wishes. You are at the right place if you want to relax and enjoy. You are also welcome if you suffer from stuck muscles. Give yourself a massage because it is your turn to relax.
Brands