All Hair and Beauty
in Nieuw-West, Amsterdam
Any date
All hair and beauty
79 venues offering:

hair and beauty in Nieuw-West, Amsterdam

New

Sonam Nail Studio

5,0
7 reviews
Westlandgracht, Amsterdam
Show on map
Manicure gelak 30 mins
€35
Removing gelak with mini manicure 15 mins
€15
Removing Biab with mini manicure 20 mins
€17
Quick view venue details
MonMonday
10:0020:00
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
Closed
ThuThursday
10:0020:00
FriFriday
10:0020:00
SatSaturday
10:0020:00
SunSunday
10:0020:00

Sonam Nail Studio – Amsterdam is een manicure- en pedicuresalon waar zorg, kwaliteit en comfort centraal staan, met als doel iedere klant te laten ontspannen én met perfect verzorgde nagels de deur uit te laten gaan. De salon staat bekend om haar cozy en vriendelijke sfeer, gecombineerd met professionele behandelingen en oog voor detail.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Sonam Nail Studio is gunstig gelegen in Amsterdam en goed bereikbaar met het openbaar vervoer. De salon bevindt zich op loopafstand van diverse tram- en bushaltes.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Sfeer: gezellig, schoon en comfortabel

Specialisatie: hoogwaardige manicure- en pedicurebehandelingen met oog voor detail

Ervaring: meer dan 7 jaar ervaring in nagelverzorging

Aanbod: van klassieke behandelingen tot trendy en bold looks

Gespecialiseerd in:

Manicure

Pedicure

BIAB

New set (hard gel)

Rubber Base

Extra treatments

Head Spa

Gebruikte merken en producten:

Professionele gel-, BIAB- en verzorgingsproducten van hoge kwaliteit, waaronder Bold Berry gel

De extra’s:

Persoonlijke aandacht in een kleinschalige setting

Vriendelijke service

Rustgevende head spa behandelingen

Goed bereikbaar met het openbaar vervoer

Gesproken talen: Engels (en eventueel Nederlands indien gewenst)

Studio 7 days

4,8
1689 reviews
Johan Huizingalaan, Amsterdam
Show on map
Last minute
Epileren - wenkbrauwen 15 mins
from €15,75
save up to 10%
Bovenlip 5 mins
from €7,65
save up to 10%
Wenkbrauwen en Bovenlip 20 mins
from €21,15
save up to 10%
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
10:0020:00
WedWednesday
10:0019:00
ThuThursday
10:0018:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
10:0017:00
SunSunday
Closed

Bij schoonheidssalon Studio 7 Days op de Johan Huizingalaan in Amsterdam kun je terecht voor gezichtsbehandelingen, manicures en pedicures, gelnagels, wimperextensions en sugaring.

Combineer een gezichtsbehandeling met het verven van je wimpers en wenkbrauwen of kies voor een wimperlift of lash masker om je wimpers te krullen of sterker te maken. Ze zijn hier ook gespecialiseerd in body sugaring. Sugaring is een ontharingsmethode waarbij gebruik wordt gemaakt van een natuurlijke pasta. Sugaring is een huidvriendelijke en minder pijnlijke manier van ontharen .De specialisten staan hier klaar om je te adviseren en te zorgen dat je tevreden de salon verlaat.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
 De salon is gelegen bij de halte Amsterdam, Johan Huizingalaan.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: schoonheidsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: In deze salon werken ze met producten van OPI, Décaar en Kalahari lifestyle.

The Body Mommy Beauty & Laser

4,7
48 reviews
Osdorpplein, Amsterdam
Show on map
Pony knippen 15 mins
€18,50
Tussenstuk wenkbrauwen 5 mins
€15
Diamanten Kroon 10 mins
€35
Quick view venue details
MonMonday
10:0018:00
TueTuesday
Closed
WedWednesday
10:0018:00
ThuThursday
10:0018:00
FriFriday
10:0018:00
SatSaturday
10:0019:00
SunSunday
12:0019:00

The Body Mommy Beauty & Laser – Amsterdam (Osdorpplein) is een exclusieve schoonheidssalon waar professionele zorg, comfort en zichtbare resultaten centraal staan, met als doel iedere klant een verfijnd moment van luxe én expertise te bieden. De salon richt zich op hoogwaardige beauty- en haarbehandelingen, uitgevoerd met precisie en aandacht voor detail.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gunstig gelegen bij halte Osdorpplein, uitstekend bereikbaar met bus, tram en trein.

Het team: De salon heeft een klein team van ervaren specialisten die met toewijding zorg dragen voor hun klanten. Professionaliteit, vriendelijkheid en kwaliteit staan voorop. Met een kapper met 15 jaar ervaring en een huidspecialist met 13 jaar ervaring is iedere behandeling in deskundige handen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Sfeer: schoon, professioneel, comfortabel en gezellig

Aanpak: persoonlijk, resultaatgericht en zorgvuldig

Beleving: rust, luxe en aandacht voor jou

Gespecialiseerd in:

Laserontharing & laser gezichtsbehandelingen

Mesopeel® peelings

Gezichtsbehandelingen

Microneedling met de Mesoestetic Pen

Huidverzorging met Mesoestetic (o.a. Age Element Brightening Crème)

Kappersdiensten & highlights

Make-up & styling

Permanent Make-up

Epileren & waxen

Gebruikte merken en producten:

Mesoestetic (huidverbetering)

Keune (haarverzorging)

De extra’s:

Gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer

Persoonlijke aandacht en duidelijke behandelingen

Een rustige, luxe setting in hartje Amsterdam Osdorpplein

The Body Mommy Beauty & Laser staat voor kwaliteit zonder compromis — jouw moment van luxe en expertise, bij Amsterdam Osdorpplein’s beauty-expert.

Barbershop Alles in bedrijf

4,9
5084 reviews
Nieuw-West, Amsterdam
Show on map
Kinderen - knippen ( 0 t/m 10 jaar ) 30 mins
€15
Vrouwen - knippen vanaf 30 mins
€25
Mannen - knippen 30 mins
€30
Quick view venue details
MonMonday
10:0021:00
TueTuesday
10:0021:00
WedWednesday
10:0021:00
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
10:0021:00
SatSaturday
10:0021:00
SunSunday
12:0021:00

Bij Barbershop Alles in bedrijf in Amsterdam kun je voor van alles terecht. Laat je verwennen door deze salon en loop de deur uit met een nieuwe frisse look!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Bus 21, 369 en tram 7 stoppen voor de deur.

Het Team:
Bestaat alleen maar uit gespecialiseerde en vakkundig personeel met veel ervaring. Zo kunnen zij de klanten altijd de juiste behandelingen adviseren.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: De salon staat bekend om de luxe en de professionals. Klantvriendelijkheid en gezelligheid is wat je hier kan vinden.
  • Gespecialiseerd in: Beauty en haar behandelingen.
  • Merken/Producten: Haar: Olaplex, Kerastase, Moroccanoil, Schwarzkopf, L’Oréal, Cocochoco, Brazilicious, Fudge en Soft liss.
  • Nagels: The GelBottle BIAB en CND.
  • Wimpers: Perfect eyelash en Lash Extend.
  • Visagie: Huda Beauty en MAC Cosmetics.
  • De extra's: De salon is zowel bestemd voor vrouwen als mannen. De vrouwen ingang is aan de achterzijde van de salon, deze is uitsluitend alleen voor vrouwen bestemd zowel als de gehele vrouwen verdieping. De salon biedt ook een exclusieve parfum collectie aan uit Dubai.

Yspamsterdam

5,0
22 reviews
Pieter Calandlaan, Amsterdam
Show on map
Kriebel Treatment - No hair wash Boven lichaam/Rug-nek-haar-Armen-schouders 40 mins
€65
Head Massage Incl. Hoofdhuid Analyse ( Haar drogen ) - Head Massage Incl. Hoofdhuid Analyse ( Haar drogen )1 hr
€70
Quick view venue details
MonMonday
14:0021:00
TueTuesday
14:0021:00
WedWednesday
14:0021:00
ThuThursday
14:0021:00
FriFriday
14:0021:00
SatSaturday
14:0021:00
SunSunday
Closed

Yspamsterdam in Amsterdam is een Ladies Only Head spa home salon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel klanten een ultiem gevoel van ontspanning en innerlijke rust te geven, gecombineerd met professionele haarverzorging.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Meer & Vaart en Amsterdam Louis Davidsstraat (tram 1, tram 17 en bus 369.)

Het team: Eigenaresse Youssra heeft ruim 5 jaar ervaring in het vak en is professioneel, vriendelijk en streeft ernaar om aan alle behoeften van haar klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: licht, minimalistisch en zen – een huiselijke ambiance waar je volledig tot rust komt.
  • Gespecialiseerd in: Japanese Head Spa, Kriebel Tingle Massage.
  • Gebruikte merken en producten: Chi Faruk System – Olaplex – K18.
  • De extra’s: De salon is gemakkelijk bereikbaar met zowel tram als bus en biedt een unieke combinatie van wellness en haarverzorging. Dankzij de persoonlijke aanpak en minimalistische zen-stijl voelt iedere behandeling als een premium beleving.

Angel Luxe Aesthetics B.V.

4,6
5 reviews
Johan Huizingalaan, Amsterdam
Show on map
Off peak
Laserbehandeling LADY & MAN 25 mins - 1 hr 15 mins
from €42
save up to 36%
Collagen peeling1 hr
from €55
Tanden bleken 30 mins - 1 hr
from €29
Quick view venue details
MonMonday
10:0019:00
TueTuesday
10:0019:00
WedWednesday
10:0019:00
ThuThursday
10:0019:00
FriFriday
10:0019:00
SatSaturday
10:0019:00
SunSunday
10:0019:00

Welcome to Angels Luxe Aesthetics, where beauty meets confidence in the west of Amsterdam.

They specialise on advanced facial and body HIFU, laser removal hair, teeth whitening, roller massage and rejuvenating skin therapies . Their mission is to enhance your natural beauty using non-invasive, innovative methods in a relaxing and professional environment.

Whether you're looking for a youthful glow, body contouring or a confidence boost - they're here to guide you on your beauty journey. Book your appointment today and experience excellence, elegance and transformation!

Nearest public transport:
The venue is conveniently situated close to plenty of public transport options with the stop Cornelis Lelylaan close to the salon, ensuring a hassle-free journey to the venue for all beauty enthusiasts.

The team:
The salon has a small team of employees who take care of the customers. They are professional, friendly and strive to meet all their customers' needs.

What we like about the salon:

  • Atmosphere: Friendly & caring
  • Specialised in: Cultivating a welcoming and comfortable environment, where clients feel valued, respected and at ease, as well as providing expert advice and guidance.

Orla's Massage Room

5,0
26 reviews
Osdorp, Amsterdam
Show on map
Home-based venue
Deep Tissue Massage 30 mins - 1 hr 30 mins
from €35
Back Massage 30 mins - 45 mins
from €35
Beenmassage 30 mins - 45 mins
from €35
Quick view venue details
MonMonday
09:3020:00
TueTuesday
09:3020:00
WedWednesday
09:3020:00
ThuThursday
09:3020:00
FriFriday
Closed
SatSaturday
09:3014:00
SunSunday
Closed

Welcome to this lovely home studio in Amsterdam Nieuw-West — a calm, personal space designed for deep rest and recovery. As soon as you step inside, soft natural light, relaxing sounds, and the subtle scent of essential oils set the tone for a peaceful experience.

This is a place to release tension, recover from physical strain, and reconnect with yourself through deep tissue and sports massage. Whether you're dealing with specific muscle tightness or just need a moment to recharge, every treatment is focused, restorative, and grounded in care.

After your session, enjoy a complimentary cup of herbal tea. Fresh towels, calming music, and a cosy, home-based setting make this more than just a massage — it’s a (re)treat!

Nearest public transport:
The venue is conveniently situated close to plenty of public transport options with the busstop C.K. Eloutstraat close to the salon, ensuring a hassle-free journey to the venue for all beauty enthusiasts.

The team:
Orla is certified in Deep Tissue & Sports Massage (ITM Hand Massage School, Amsterdam). She is also a former professional dancer with deep somatic awareness. Orla is besides a masseuse, a certified yoga & Qigong teacher – offering a holistic view of the body,

What we like about the salon:

  • Atmosphere: Friendly & caring
  • Specialised in: Cultivating a welcoming and comfortable environment, where clients feel valued, respected and at ease, as well as providing expert advice and guidance.
  • Used products and/ or brands: massage oil & towels
  • The extra's: herbal tea for your enjoyment