Manicure
near Bedrijvengebied Overvecht, Utrecht
Any date
Manicure
13 venues offering:

manicure near Bedrijvengebied Overvecht, Utrecht

Ezoncs Beautysalon Utrecht

4,8
359 reviews
Utrecht
Show on map
Off peak
Manicure with Gelpolish1 hr
from €45,50
save up to 35%
Manicure and Pedicure (Full Package - No Polish)1 hr 5 mins
from €84
save up to 30%
Manicure and Pedicure with Gel Polish (Full Package - Hands and Feet)2 hrs 15 mins
from €91
save up to 30%
Quick view venue details
MonMonday
10:0021:00
TueTuesday
10:0021:00
WedWednesday
10:0021:00
ThuThursday
10:0021:00
FriFriday
10:0021:00
SatSaturday
10:0021:00
SunSunday
11:0021:00

Welcome to Ezoncs Beauty Salon Utrecht. Our salon provides 100% vegan biab, semi permanent, acrylics and pedicure nail treatment with in-house developed vegan and hypoallergenic products. You are welcome regardless of who you are as we strive to provide a personalised experience for you. Whatever treatment you choose, you will leave the salon with a smile on your face and a glam on your nails. Because your happiness is our priority, we are highly receptive to our clients’ feedback, valuing their insights as essential to our continuous improvement in our service. Before giving a rating, if you aren’t happy with a treatment, please contact, call or whatsapp us.

Nearest public transport:

Utrecht Central is approximately 15 minutes away by walking. The nearest busstop is infront of the our salon it's called Concordiastraat with bus 3.

The team:

6 employees with 5 - 10 years experience.

What we like about the venue:

  • Atmosphere: Welcoming and friendly space with good music.
  • Specialised in: Vegan Biab, Russian Manicure, Pedicure and Foot Massage.
  • Brands and products used: DNKA Vegan and Eco friendly Brand following our core belief in sustainable beauty.
  • The extra touches: Amazing cappuccino, tea and juice

Perfect Beauty By Kelsey

5,0
58 reviews
Bedrijvengebied Overvecht, Utrecht
Show on map
Last minute
Nagel reparatie - Nagel repareren 20 mins
from €4,75
save up to 5%
Manicure deluxe (extra verzorging) 30 mins
from €28,50
save up to 5%
Nagel reparatie - Nagel repareren andere salon 30 mins
from €8,08
save up to 4%
Quick view venue details
MonMonday
10:0022:00
TueTuesday
10:0022:00
WedWednesday
10:0022:00
ThuThursday
10:0022:00
FriFriday
12:0022:00
SatSaturday
12:0017:00
SunSunday
Closed

Perfect Beauty By Kelsey – Utrecht is een professionele schoonheidssalon waar zorg, precisie en comfort centraal staan, met als doel iedere klant een verzorgde, zelfverzekerde uitstraling te geven in een ontspannen en vertrouwde setting. De salon staat voor kwaliteit, persoonlijke aandacht en zichtbare resultaten.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij een goed bereikbare OV-halte in Utrecht, met directe verbindingen en een korte loopafstand. Ook met de fiets of auto is de locatie eenvoudig te bereiken.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Sfeer: schoon, rustig en professioneel

Uitstraling: modern, verzorgd en comfortabel

Beleving: persoonlijk, ontspannen en zonder haast

Gespecialiseerd in:

Laserontharing

Nagelstyling

Browstyling

Wimperstyling

Gezicht waxen

Gebruikte merken en producten:

Hoogwaardige, professionele salonproducten afgestemd op huid- en haartype

De extra’s:

Goed bereikbaar met het openbaar vervoer

Persoonlijke aandacht en duidelijke uitleg bij elke behandeling

Mogelijkheid tot duo behandelingen voor een gedeelde beauty-ervaring

The Nail Kink

5,0
21 reviews
Provincie Utrecht
Show on map
Ik kom van een andere salon met product van hen 45 mins
€15
Treinstation Maarsesn haal & breng service 30 mins
€8
Enkel product verwijderen (incl. mini manicure) 40 mins
€40
Quick view venue details
MonMonday
Closed
TueTuesday
Closed
WedWednesday
10:0014:00
ThuThursday
Closed
FriFriday
14:0022:00
SatSaturday
Closed
SunSunday
Closed

The Nail Kink is een privé nagelstudio en biedt een *artverwarmende ervaring in persoonlijke setting. Hier draait het niet alleen om perfecte nagels, maar ook om een intieme, luxe beleving waarin elke klant volledig in de watten wordt gelegd.

Merken en Producten In de studio wordt gewerkt met de producten Crystal Nails en Gelish. Met enkele andere grote en betrouwbare merken als de vaste merken niet bieden wat we nodig hebben.

Ervaring:

Melinde is met meer dan 14 jaar ervaring in het vak zeer gedreven en gepassioneerd om de mooiste creaties te maken, terwijl ze de hoogste zorg draagt voor de gezondheid van je natuurlijke nagels.

Specialisaties: Hier kun je terecht voor een uitgebreide manicure in combinatie met een BIAB behandeling op je eigen nagellengte. Of heb je liever sexy lange nagels zonder dat je hoeft te wachten tot ze gegroeid zijn? Kies dan voor de gel nagelverlenging met Dual Forms. Oh en voeg zeker het art & design optie toe zodat jouw nagels met de hand beschilderd worden voor dat extra unieke gevoel.

Bereikbaarheid: Parkeren is gratis op het terrein. Een persoonlijke haal- en brengservice naar station Maarssen is beschikbaar voor €8,-. Er is een reserveerbus in de buurt, die vooraf telefonisch gereserveerd moet worden.

Extra's: Deze studio is meer dan een nagelstudio – het is een luxe ervaring waarin jouw wensen en fantasieën werkelijkheid worden. Hier wordt écht de tijd genomen, zodat jij kunt genieten van exclusieve nagelverzorging in een unieke, intieme sfeer.