BeautyStudio Relax

Lavendellaan 40 , Eindhoven, 5643LT
Open Vandaag: 09:30 - 19:30

Populaire behandelingen

Alle behandelingen

Alle
Nagels
Gezicht

Reviews

4,9
531 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Hele fijne manicure gehad
Bij binnenkomst moest ik even wachten maar desondanks nam ze alle tijd en gaf ze duidelijke uitleg over de behandeling. Erg mooie gellak gezet.
Ik doe al jaren mij nagels bij Svetlana en ik ben super tevreden. Het resultaat is altijd heel goed. Manicure of pedicure, met of zonder nagellak - het is altijd top kwaliteit.
Kwaliteit
Top!
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Behandelingen

Nagels
Massage
Lichaam
Gezicht

Portfolio

Wat onze klanten zeggen over Svetlana

Professioneel30
Vakkundig28
Gedetailleerd24
Deskundig22

Over

BeautyStudio Relax
Lavendellaan 40
5643LT Eindhoven

BeautyStudio.Relax is een minimalistische en rustgevende nagelsalon waar professionaliteit en ontspanning samenkomen en wordt gewerkt met hoogwaardige merken. De eigenaresse Lana heeft zeven jaar ervaring in de nagelindustrie en is gespecialiseerd in verschillende soorten behandelingen zoals nagels, kunstnagels, BIAB, pedicure, wenkbrauwen en wimperextentions. Voor een overzicht van haar werk kunnen klanten een kijkje nemen op de website of Instagram.

MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
09:0020:00
WoWoensdag
09:0016:30
DoDonderdag
09:3019:30
VrVrijdag
09:3019:30
ZaZaterdag
10:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Salonawards

Top Rated 2023Top Rated 2021Top Rated 2020

Nagelstudio's in de buurt