Was an amazing experience! I had the pregnancy massage and Inthought I was in heaven! The place, the ambience, the treatment and Marielle! Everything was excelent! I will defenitely come back! Thanks Marielle!!🙌
Treatment by Marielle kleyn Winkel
Lines Puchol•over 7 years ago
Verified review
Show venue reply...
Super effectieve en fijne massage! Ze nam de tijd om voor te bespreken en stemde tijdens de massage ook op een hele goede manier af. Ik zou het zeker aanraden en ga snel weer terug!
Inge•over 7 years ago
Verified review
Show venue reply...
Erg fijn, veel aandacht voor je persoonlijke behoeftes.
Alleen de ruimte was wat warm (maar ja, wie verwacht er nou 25 graden buiten midden in oktober!)
Treatment by Marielle kleyn Winkel
Ellen•over 7 years ago
Verified review
Show venue reply...
Na de massage helemaal ZEN.
Tenminste ik denk dat ZEN ongeveer zo voelt.
Treatment by Marielle kleyn Winkel
Peter•over 7 years ago
Verified review
Show venue reply...
Ik heb al veel massages gehad maar niet vaak iemand ontmoet die met zoveel rust en aandacht echt naar je luistert, ook zonder woorden. En intuned op wat jij nodig hebt in het moment. Ik heb twee sessies gehad die beide weer heel anders waren en daardoor heel verrassend en super fijn. Dankjewel Mirte! Tot snel weer!