Net verhuisd naar Hoofddorp en op zoek naar een nieuw adres voor sport massage terecht gekomen bij Edward een schot in de roos vriendelijk nette salon en vakkundig TOP.
Treatment by Edward Blackstone•Sports Massage
Marcel•almost 6 years ago
Verified review
Heel aardige man!
Treatment by Edward Blackstone•Relaxing Massage
Sunny•almost 6 years ago
Verified review
Bij binnenkomst viel meteen op hoe schoon de toegang en de behandel ruimte was. Edward gaf je direct het gevoel welkom te zijn. De behandeling zelf was ontspannend en verlichtend. Edward had aangegeven dat je zelf kon aangeven de druk die je wilde hebben van zijn handen. De volgende keer ga ik van deze optie gebruik maken. De kers op de taart vond ik toch wel het flesje water na afloop van de behandeling. Een klein detail, maar erg belangrijk om goed te drinken na een massage
Treatment by Edward Blackstone•Sports Massage
Richard•almost 6 years ago
Verified review
Edward is een vakkundige aardige vent die je gastvrij ontvangt. Pratkijk ziet er zeer netjes en schoon uit. Goede behandeling. Alles regels inzake Covid19 worden in acht genomen.
Treatment by Edward Blackstone•Sports Massage
Jeroen•almost 6 years ago
Verified review
Show venue reply...
Ik had al enkele maanden veel last van een lage rugpijn. Na een tenniswedstrijd was het er helemaal ingeschoten. Gelukkig kon ik de dag erna bij SMH terecht. Ik werd vriendelijk ontvangen door Edward in zijn zeer nette salon. We bespraken de klacht en na de 1 uur durende massage is mijn klacht zo goed als helemaal verdwenen. Zeer zeker aan te bevelen.