Had een afspraak op een maandag om 12u. De persoon die mij zou helpen was er nog niet en ze waren de salon nog aan het openen. Er waren ook twee andere dames die wachtten om geholpen te worden. Na een half uur werd ik door een collega in het voetenbad gezet en om 12:35u kwam de dame die mij moest helpen gestresst binnenlopen. Vriendelijk personeel maar weinig communicatie. De gellak was er al na minder dan een week af, zeer teleurstellend. Doe al jaren gellak ivm dagelijkse yogapractice (normale lak valt eraf door over mijn mat heen en weer te gaan) en normaliter groeit het zelfs uit. Massage aan het einde was gewoon snelle applicatie van lotion. Ze was duidelijk gestresst en had haast, na een half uur stond ik weer buiten, waarschijnlijk was dit om de verloren tijd in te halen. Voor de vertraging heb ik van de eigenaresse, die overigens heel vriendelijk was, een kortingskaart van 10% gekregen. Gezien de positieve reviews dacht ik mijn vaste salon in Amsterdam te hebben hebben gevonden. Maar ik denk eerlijk gezegd dat ik niet terug zal gaan voor een pedicure.
Pedicure
Anoniem•meer dan 6 jaar geleden
Overall it wasn’t fine, the beautician was friendly and kind but there we’re patches of hair left. Normally this can happen but i was there for 1,5 hours and she went over 4 times with the wax and the hair was still there in the end!
Vrouwen harsen - BrazilianToon alles…
Anoniem•meer dan 6 jaar geleden
It was very busy and a bit disorganized when I arrived. I had to wait 20 minutes for my appointment, which meant my toes didn’t have long enough to dry before the salon closed, and the polish smudged. The lady I saw was amazing though :)
Behandeling door Viha•Pedicure
Anoniem•meer dan 6 jaar geleden
Heb super gevoelige huid en Megan heeft met veel vakkundigheid en zorg mij de ideale behandeling gegeven. Mijn gezicht voelt na 2 dagen nog steeds heerlijk zacht en soepel aan. Ga zeker terug!
Behandeling door Megan•Facials / Gezichtsbehandelingen