Beauty Colours

Edisonweg 28, IJsselstein , 3404LC

Sorry, Beauty Colours is tijdelijk niet beschikbaar op Treatwell. Vind hieronder nabijgelegen salons met beschikbaarheid of zoek om alle salons in de buurt te zien.

Vind de beste salons bij jou in de buurt

Lana's Beauty Clinic

6 reviews
kerkstraat 26, 3401CN IJsselstein

Bodyshape2Beauty

72 reviews
Poortdijk 34 D, 3402BS IJsselstein

Nihan Efe Beauty

8 reviews
BARMSIJS 10, NIEUWEGEIN, 3435BN

Reviews

4,9
1633 reviews

Reviews filteren

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Weer super fijn geholpen door Tessa
Fijne behandeling en fijn contact, goede uitleg en fijne producten. Kom zeker terug.
Een professionele salon met uitstekende hygiëne en zeer gastvrij. Tessa heeft een ruime kennis van haar vakgebied en blijft alle belangrijke ontwikkelingen nauw gezet volgen. Een aanrader als je op zoek bent naar een kwalitatieve schoonheidssalon.
Wat een super lieve meid die tessa! En wat deed ze de behandeling fijn en vol aandacht voor klant en wil ze een behandeling perfect afronden; top!
Tessa is een spontane en deskundige schoonheidsspecialiste die haar vak goed verstaat. Ben heel tevreden.
Toon meer reviews...

Over

Beauty Colours
Edisonweg 28
3404LC IJsselstein

Beauty Colours in IJsselstein is een allround schoonheidssalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten genieten van een stralende huid, prachtige wimpers en ultieme ontspanning.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen op slechts 10 minuten loopafstand van de dichtstbijzijnde bushalte.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: ontspannen, warm en verzorgd – een plek waar klanten zich direct op hun gemak voelen.

Gespecialiseerd in: gezichtsbehandelingen, huidverbetering, wenkbrauwen, permanente make-up, make-up, ontharen gezicht met touw en de mogelijkheid om producten op te halen.

Gebruikte merken en producten: SPA en Pupa Milano, zorgvuldig geselecteerd om hoogwaardige resultaten te garanderen.

De extra’s: goed bereikbaar met het openbaar vervoer en een ideale locatie om beautyproducten eenvoudig op te halen.

MaMaandag
09:0017:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
09:0017:00
VrVrijdag
09:0016:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten