Beauty el Mare

Noordkade 14a, Waddinxveen, 2741EV
Open Vandaag: 13:00 - 21:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Ontharen
Gezicht
Medische esthetiek

Reviews

5,0
329 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Ben heel tevreden. Wenkbrauwen weer strak.
Heerlijk ontspannen bij Marleen 😍
Het is altijd genieten! Ik kan er ook echt naar uitkijken Verwen momentje voor me zelf En ook altijd een gezellig praatje🤗 Hoop dat er nog veel afspraken mogen volgen Liefs 🥰
Nu weer perfecte wenkbrauwen zoals altijd!
Heerlijk ontspannen gezichtsbehandeling gehad!
Toon meer reviews...

Over

Beauty el Mare
Noordkade 14a
2741EV Waddinxveen

Beauty el Mare in Waddinxveen is een schoonheidssalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel om elke klant een stralende, gezonde huid en een ontspannen gevoel te geven.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: professioneel, schoon en gastvrij

Gespecialiseerd in: Microneedling met de SkinPen, microdermabrasie, Mesoestetic behandelingen, BioRePeel, LOOkX Skincare behandelingen en Henna Brows

Gebruikte merken en producten: Mesoestetic LOOkX Skincare

De extra’s: De salon biedt een fijne en laagdrempelige sfeer én werkt met geavanceerde behandelingen voor huidverbetering. Ideaal voor wie gericht resultaat én ontspanning zoekt.

MaMaandag
13:0021:00
DiDinsdag
09:0017:30
WoWoensdag
13:0021:00
DoDonderdag
13:0017:30
VrVrijdag
09:0016:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Huidklinieken in de buurt