By Bella Bella

Kruisstraat 40, 2011 PZ Haarlem
Open Dinsdag: 10:00 - 18:00

Populaire behandelingen

Alle behandelingen

Reviews

4,9
90 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Super tevreden met mijn BIAB-behandeling! Mijn nagels zien er strak, natuurlijk en sterk uit. Professioneel gedaan en met veel zorg. Kom zeker terug!
Amazing!
Wauw! Wat een enorm leuke ervaring bij Bella Bella. Ik kwam voor een Biab Behandeling. Ontzettend mooi gezet en het was super gezellig!
Wauw, wat een prachtige nieuwe plek! Ontzettend leuk, Roos! Ik geniet weer van prachtige nagels!
😍Te gek
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Behandelingen

Nagels

Portfolio

Wat onze klanten zeggen over Roosmarijn

Professioneel10
Vakkundig8
Ervaren7
Getalenteerd6

Over

By Bella Bella
Kruisstraat 40, 2011 PZ Haarlem

Bij Bella Bella draait ​alles om kwaliteit, persoonlijke aandacht en een vleugje ​luxe. Ik geloof dat goed verzorgde nagels niet alleen mooi ​zijn, maar ook bijdragen aan je zelfvertrouwen. Mijn doel is ​om elke klant een unieke en ontspannende ervaring te ​bieden, waarbij ze de studio verlaten met prachtige nagels ​en een glimlach op hun gezicht. Welkom bij Bella Bella.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

  • Openbaar vervoer: Op loopafstand van station Haarlem (ca. 10 minuten lopen). Ook dichtbij bushaltes zoals Verwulft of Gedempte Oude Gracht
  • Navigatieadres: Kruisstraat 40, Haarlem
  • Parkeren: Betaald parkeren in de straat of in parkeergarage Raaks (3 min lopen)

Het team:
Mijn naam is Roosmarijn en ik ben de trotse eigenaar van ​nagelstudio Bella Bella. Van jongs af aan had ik een passie ​voor nagelverzorging en kunst, en ik wist al snel dat ik ​hiermee iets bijzonders wilde doen. Mijn doel is ​om elke klant een unieke en ontspannende ervaring te ​bieden, waarbij ze de studio verlaten met prachtige nagels ​en een glimlach op hun gezicht. Welkom bij Bella Bella.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: professioneel & vriendelijk.
  • Gespecialiseerd in: nagelbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: The Gel Bottle
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
08:0018:00
ZaZaterdag
09:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Producten gebruikt in deze salon

  • The Gel Bottle

Nagelstudio's in de buurt