By Imogen Heiloo

Stationsweg 78A , Heiloo - Onderdeel van By Imogen
Open Morgen: 09:00 - 18:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Haar
Nagels
Ontharen
Gezicht
Massage
Ons werk

Reviews

4,7
588 reviews
Ambiance
Hygiëne
Medewerkers

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
supergoede behandeling! 😀 na behandeling zijn je nagels als nieuw, zien er weer top uit!
Ik kom al jaren naar dit salon. Altijd rustig, stylisten zijn top en ik hou van Aveda producten - de geur, de kwaliteit, alles is top!
John bespreekt eerst het plan, wat de klant graag wil. Hij luistert goed naar de wensen en geeft daarbij zijn advies voor aanvulling. De hoofd massage is heerlijk! Je gaat ontspannen, met een mooie coupe weer de deur uit! Ik ben erg blij met het resultaat! Tot de volgende keer!
Kapster neemt de tijd om te luisteren naar hoe de klant het haar graag geknipt zou willen hebben en kijkt daarbij zelf goed wat wel/ niet mogelijk is.
Charlotte heeft mijn oude biab verwijderd en opnieuw biab en een mooie kleur gellak aanbracht. Ik kende Charlitte niet, maar we hebben zeer geanimeerd samen zitten praten waardoor de tijd voorbij vloog. Er zit een mooi dun laagje biab en gel op mijn eigen nagels waardoor het zeer natuurlijk overkomt. Ik ben blij en tevreden.
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Behandelingen

Haar
Gezicht

Voorzieningen

Product
Vegan producten
Proefdiervrije producten
Lokale producten
Biologische producten
Toegankelijkheid
Rolstoeltoegangelijk

Over

By Imogen Heiloo
Stationsweg 78A
Heiloo

Welkom bij By Imogen Heiloo. Bij deze professionele salon in Heiloo draait het allemaal om jou! Eigenaar Imogen en het team zorgen ervoor dat jij in het middelpunt van de aandacht staat en ze geven je graag advies over het kapsel dat het beste bij je past. Je kunt hier onder andere terecht voor een nieuwe coupe, highlights en een mooie trendy kleur. Verder zit je hier goed voor het laten verven van wimpers of wenkbrauwen. Verlaat de salon met een prachtig kapsel en een goed gevoel.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Trein station Heiloo is direct naast de salon.

Het team:

Het team van 7 medewerkers staan voor je klaar!

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Rust en creativiteit.
  • Gespecialiseerd in: Beauty behandelingen met natuurlijke producten en ingrediënten.
  • Merken en producten: Aveda, Inika en Showpony.
  • De extra’s: De salon is rolstoelvriendelijk.
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
09:0018:00
WoWoensdag
09:0018:00
DoDonderdag
09:0018:00
VrVrijdag
09:0018:00
ZaZaterdag
09:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Kappers in de buurt