Hairchef

Zeilstraat 3H
Open Morgen: 10:00 - 17:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Reviews

4,3
12 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Eerste keer, en zeker een aanrader! Leuk en vakkundig team. Heel blij met mijn haren. Eindelijk een goede kapper gevonden die precies de juiste haarkleur heeft weten te vinden. Love it
Seyda deed de kleurbehandeling. Degene die mij knipte deed dat heel goed en was erg deskundig.
Gisteren is mijn moeder bij Hairchef geweest voor haarverven en puntjes knippen. Voor de kleuring betaalde zij €300 en voor het knippen €55, in totaal €355. Tijdens de behandeling werd haar haar eerst mooi geföhnd door de jongen die haar hielp. Vervolgens kwam er een andere medewerker die aangaf dat het haar “in model föhnen” nog eens €55 extra zou kosten. Uiteindelijk is mijn moeder zonder een mooie finishing naar buiten gegaan. Voor dat geld kan je wel verwachten dat ze het even netjes stylen
Loyaal aan deze fijne kapsalon. Luisteren goed naar je wensen.
I always receive a lovely haircut and they are friendly.
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Behandelingen

Haar

Behandelingen

Haar

Behandelingen

Haar

Behandelingen

Haar

Behandelingen

Haar

Over

Hairchef
Zeilstraat 3H

Hairchef Haarsalon is gevestigd in 1 van de charmantste buurten van Amsterdam, Amsterdam-Zuid. Ze bieden diverse High-End haar behandelingen en zijn gespecialiseerd in het omgaan met alle haartypen en haarlengtes.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Zeilstraat.

Het team:
De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: schoonheidsbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten:
  • De extra’s: -
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0017:00
WoWoensdag
10:0017:00
DoDonderdag
10:0017:00
VrVrijdag
10:0017:00
ZaZaterdag
10:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Producten gebruikt in deze salon

  • Keune

Kappers in de buurt