Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Een fijne massage alleen geen geschikte tafel om op je buik te kunnen liggen met zwangerschap. Prettig dat we even een voorbespreking hadden en het was heel rustgevend.
Behandeling door Handcrafted Massage •Zwangerschapsmassage
Eva•6 dagen geleden
Toon reactie salon...
Het was een fijne ervaringen, professioneel, ik kwam wat later dan bedoeling deed ze niet moeilijk over en ze heeft 45 minuten gegeven vond ik erg aardig, de massage zelf had ik nodig want alles bij mij zat vast dat heeft zij losgemaakt deed wel zeer maar ik laat me niet kennen daarnaast was het voor mij ook betaalbaar, ik kom hier zeker vaker omdat ze het goed doet en voor mij goed is!
Heleen •10 dagen geleden
Toon reactie salon...
De masseuse combineerde vakkundigheid met een attente aanpak. Zij luisterde aandachtig naar mijn klachten en paste de trigger point massage perfect aan mijn behoeften aan. Het resultaat was een zeer prettige en persoonlijke ervaring, die mijn lichaamsbewustzijn aanzienlijk heeft vergroot. De serene en schone omgeving droeg bij aan de totale ontspanning.
Behandeling door Handcrafted Massage •Trigger point therapy
Mónica•ongeveer 2 maanden geleden
Toon reactie salon...
Het is zo heerlijk om maandelijks een massage van Jira te ontvangen. Ze weet wat ze doet, ze werkt professioneel en hygiënisch en is heel aardig. Echt een aanrader!