Het Lakhuis in Leusden is een schoonheidssalon waar zorg, comfort en persoonlijke aandacht centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen – van top tot teen – in een warme, huiselijke sfeer met hoogwaardige behandelingen op maat.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Leusden Hamersveldseweg, op slechts enkele minuten loopafstand. Vanaf hier zijn er regelmatige verbindingen naar Amersfoort Centraal.
Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.
Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: huiselijk, gezellig en professioneel. De warme uitstraling in combinatie met persoonlijke aandacht zorgt ervoor dat je je direct op je gemak voelt.
Gespecialiseerd in: Definitief ontharen met diode laser, nagelstyling, voetverzorging, waxbehandelingen voor het gelaat, wenkbrauw- en wimperstyling, gezichtsbehandelingen, SPMU (permanente make-up), massages en make-up.
Gebruikte merken en producten: – Magnetic en Urban Nails voor hoogwaardige nagelbehandelingen – Oolaboo huidverbeteringsproducten voor tijdens én na de behandeling
De extra’s: – Producten ook verkrijgbaar voor thuisgebruik met persoonlijk advies – Goed bereikbaar met het openbaar vervoer – Behandelingen in een rustige omgeving met veel persoonlijke aandacht – Flexibel op afspraak, afgestemd op de wensen van de klant
Laat me weten als je ook een korte versie wilt voor social media of op een boekingsplatform!