House of Rituals Body Spa - Amsterdam Reviews

Spui 10, Amsterdam

Check beschikbaarheid en boek online

De reviews zijn geschreven door klanten na hun bezoek.

4,7
7471 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
+++
Fijne salon, vriendelijk personeel. Voor de tweede keer een pedicure hier gedaan en die zijn echt heel fijn en goed! Voor het eerst wimpers laten verven ook goed gedaan en blij mee, op sommige wimpers had het ietsje beter gekund. Ik kom hier zeker terug!
The treatment was really good and relaxing
Ik had een gezichtbehandeling en pedicure van Sandra. Ze is echt super lief en stelt je op je gemak. Ze vraagt naar je eigen wensen en wat je niet fijn vind. Ook geeft ze uitleg bij wat ze doet, welke producten ze gebruikt en geeft ze goede adviezen. Beide behandelingen waren heerlijk! Het duurde voor mijn gevoel veel te kort, omdat het zo genieten was.
Fantastische behandeling! Er wordt vanaf het begin een rustige sfeer gecreëerd, hele fijne producten gebruikt en de massage is super