IMPROVE by Charity

Fluweelboomlaan 209, Amstelveen , 1185PS
Open Dinsdag: 10:00 - 17:00

Populaire behandelingen

Alle behandelingen

Reviews

5,0
131 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Altijd even secuur en lief! Ik ben weer blij
Ik kom al jaren bij charity. Ze is professioneel. En zo vakkundig. Nooit meer een ander.
Wat een geweldige ervaring. Ik ging de deur uit met een paar prachtige wenkbrauen dankzij Charity. Dit had ik veel eerder moeten doen!!!
Ik kom er bijna 5jr en het is nog steeds top!
Na kundige uitleg en vervolgens behandeling heb ik prachtige permanente wenkbrauwen. Mooie en schone salon ook. Heel fijn!
Toon meer reviews...

Over

IMPROVE by Charity
Fluweelboomlaan 209
1185PS Amstelveen

Welkom bij IMPROVE by Charity: in haar splinternieuwe, professionele studio in Amstelveen ben je van harte welkom voor al jouw persoonlijke wensen op het gebied van permanente make-up en huidverbetering.

Wil je elke dag wakker worden met mooie, natuurlijke wenkbrauwen zonder ze bij te hoeven tekenen? Een frisse out-of-bed-look met een prachtige eyeliner? Of verzorgde lippen die voller ogen, in een mooie kleur die op jouw wensen is afgestemd? Ze helpt je graag en geeft je persoonlijke aandacht en advies in haar salon! Met ruim 10 jaar ervaring als permanente make-up specialist, beheerst ze alle technieken. Van Powder Brow tot Blush Lips.

Maar ook met op maat gemaakte huidbehandelingen, om jouw persoonlijke huidproblemen aan te pakken. Van pigmentvlekken, een futloze of verslapte huid, tot couperose en meer. Door middel van Microneedling en/of Medische Peels laat ze jouw huid weer stralen als nooit tevoren! Benieuwd wat ze voor jouw huid kan betekenen? Maak dan snel een afspraak voor een gratis huidanalyse.

So….. How can I IMPROVE you? Hope to see you soon!

Het team en ervaring in jaren: Charity, 21 jaar ervaring als huidspecialist, 11 jaar ervaring als Permanente Make-up Specialist.

Gespecialiseerd in: Permanente Make-up en huidverbetering.

Merken en producten: Toskani, Revitaltrax, Permablend, Biotic Phocea.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Bus en Tram.

Ben je benieuwd naar haar werk? Kijk dan op @improvebycharity of op haar website www.improvebycharity.nl

MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0017:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
10:0021:00
VrVrijdag
10:0017:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Salonawards

Top Rated 2024

Schoonheidssalons in de buurt