Knus en mooi ingericht plekje met een hele rustgevende vibe. Heerlijk privé. Echt een slimme plek voor zoiets, met gratis parkeren voor de deur, ideaal! De behandeling was heerlijk mijn dochter en ik hebben genoten.
Hele lieve en kundige dames met gouden handen. Echt helemaal zen de deur uitgelopen. Zeker voor herhaling vatbaar!!
Heerlijke head spa gehad. Boven verwachting goed!
Heel eerlijk gezegd vonden we de behandeling niet wat we verwachten. Ik had eerder behandeling gehad én had vriendin enthousiast gemaakt. Maar dit voelde meer als ( wel ) een fijne haarwasbeurt. Ik had verwacht dat er veel meer met warm waterstraaltjes werd gewerkt bijvoorbeeld.
Aankomst was slecht. We stonden een kwartier voor een dichte deur. We hadden om 18.45 uur een afspraak, maar werden pas om 19.15 uur naar binnen geroepen. Tip, meer vrije tijd tussen 2 afspraken houden en zorgen dat de cliënten in ieder geval naar binnen kunnen. De behandeling zelf was heerlijk en de dames waren erg vriendelijk.
Toon meer reviews...