Vandaag voor het eerst hier geweest en ben erg tevreden! De eigenaar nam de tijd en overlegde de hele tijd wat ik precies wilde. Ben erg blij met het resultaat. Daarnaast is het ook niet duur! Was goedkoper uit dan wanneer ik naar een grote keten was geweest, en daar moet ik altijd lang wachten en werken ze gehaast. Kom zeker terug.
Miron•meer dan 8 jaar geleden
.even wennen aan elkaar
Scheren in relaxstoel!!
Kopje koffie erbij prima!
Peter•meer dan 8 jaar geleden
Heerlijk genoten van de behandeling en van de extra's die je erbij krijgt zonder dat het aangerekend word. Alles is duidelijk vanaf het begin en er word je niks aangesmeerd.
Eigenaar knipt erg goed en is ontzettend spontaan.
Halima•meer dan 8 jaar geleden
Vriendelijk geholpen, tijd werd genomen en heel tevreden met het resultaat!
Wouter•meer dan 8 jaar geleden
Een vriendelijke kapper met oog voor detail. Hij nam uitgebreid de tijd voor me en heeft mijn kapsel tot in detail geperfectioneerd. Ik ben erg tevreden met het resultaat.
Aan de potentiële klanten: ga niet naar deze kapsalon om 'even snel' je haar te laten knippen, want deze kapper wil veel tijd nemen voor het optimale resultaat.
Verbeterpuntje: onhandig dat er in de kapsalon niet gepind kan worden, en tijdens mijn bezoek was er ook geen wisselgeld. Verder ligt voor mijn gevoel de prijs via Treatwell hoger dan de reguliere prijs.