Ruim 20 jaar geleden heb ik de opleiding allround nagelstyliste gedaan. Echter liep de salon toen niet goed en ben ik er mee gestopt na 2 jaar. Ongeveer 3 jaar geleden begon het weer te kriebelen en besloot ik nog een poging te wagen. Ik heb mij laten bijscholen en werd weer zo enthousiast dat ik wederom een salon heb geopend. Mijn salon is gevestigd in mijn huis in Nieuwolda. Ik deel de salon met mijn dochter. Zij heeft haar eigen nagelsalon La uña bonita. Naast het werken in de salon, werk ik in de gehandicaptenzorg.
Hallo, ik ben Jeanique Messing! Ik ben 18 jaar en een gediplomeerd nagelstyliste met een enorme passie voor mijn vak. Wat begon als een interesse, is uitgegroeid tot mijn droomjob. Ik heb mijn diploma behaald en daarnaast ook verschillende certificaten gehaald om mijn technieken steeds verder te verfijnen. Ik vind het heel belangrijk om mij te blijven bijscholen, omdat de nagelwereld constant evolueert. Zo kan ik mijn klanten altijd de beste en nieuwste technieken aanbieden. Mijn hart ligt vooral bij nail art. Van naturel en elegant tot creatief en opvallend ik hou ervan om unieke designs te maken die perfect passen bij de persoonlijkheid van mijn klanten. Nagels doen is voor mij niet zomaar werk, het is echt mijn passie. Ik geniet ervan om mensen blij te maken en hen met mooie, verzorgde nagels en een glimlach naar buiten te zien gaan. 💖
La uña bonita is gevestigd in Nieuwolda. Een gezellig en klein dorpje waar sfeer voorop staat. La uña (bonita) is aan huis gevestigd, doormiddel van een trap gaat u naar de salon.
Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Nieuwolda, Hoofdstraat.
Het team:
Moeder en dochter op 1 plek, met 1 doel, jouw mooie nagels geven! Deze salon wordt gerund door de dochter.
Wat we leuk vinden aan de salon: