Laine Beauty at Portrait of a Lady

Quellijnstraat 103 - Portrait of a Lady, Amsterdam
Open Donderdag: 10:00 - 18:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Reviews

5,0
8 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Me ga blij met mijn brow lamination bij Ayrlaine!!! Ze stelt je op je gemak en legt goed uit wat ze gaat doen, luistert naar de wensen voor je wenkbrauw en het resultaat is super!! Nog nooit zo veel complimenten gehad over mijn wenkbrauwen en nog nooit zelf zo blij geweest met ze. Even borstelen ‘s ochtends en ik ben klaar, wat een lifesaver. 100/10
Als je van een strakke maar natuurlijke look houdt, dan kan Ayrlaine dat wat mij betreft het beste. Ze luistert goed naar je wens en daar komt een onwijs mooi resultaat uit, of je nou voor wimpers of wenkbrauwen komt. Ik ben altijd erg blij met het resultaat!!
Zeer tevreden met mijn behandeling. Een erg fijne ervaring!
Neemt alle tijd voor je. Luistert goed naar wat je wilt. Doet heel zorgvuldig haar werk en is super lief en leuk!
Super blij met mijn wenkbrauwen! Ik kom al jaren bij Ayrlaine voor mijn wenkbrauwen en wimpers, altijd prachtig. She’s the best!!!
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Behandelingen

Gezicht

Over

Laine Beauty at Portrait of a Lady
Quellijnstraat 103 - Portrait of a Lady
Amsterdam

Laine Beauty in Amsterdam is een salon waar persoonlijke aandacht en wenkbrauwen centraal staan, met als doel perfect gestylde wenkbrauwen.

Met meer dan 10 jaar ervaring als schoonheidsspecialiste, heb ik al heel wat behandelingen mogen doen, maar mijn echte passie ligt bij wenkbrauwen. Voor mij draait het niet alleen om het perfect stylen ervan, maar ook om jouw expressie naar voren te halen. Wenkbrauwen kunnen echt het verschil maken!

FDichtstbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen bij de halte Marie Heinekenplein.

Het team:
Het team bestaat uit één specialist. Door alles zelf te doen, bied ik consistente kwaliteit en een persoonlijke benadering bij elke behandeling.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: vriendelijk & verzorgd
  • Gespecialiseerd in: wenkbrauwen
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
10:0018:00
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Schoonheidssalons in de buurt