Zen Experience with Serenity Facial + Hydro Dhara Ritueel
2 uren Toon beschrijving
€160
Reviews
4,7
537 reviews
Filter op behandeling
Reviews filteren
Behandeling
Alle behandelingen
—
Headspa
4.8
Vrouwen - haarverzorging
4.9
Filter op beoordeling
Beoordeling
Filter op beoordeling
Geverifieerde reviews
Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Ik stond voor de deur die was op slot,het was donker binnen en de dames zaten schijnbaar te lunchen achter maar oke na een belletje en wat later stond ik binnen. Geen voorstel rondje of een hand maar dat is ook ouderwets Er wat wat " uitleg over schilfers die droog en nat waren verteld en Toen kon ik op een heerlijke warme bank gaan liggen.Het viel me op dat de ronde douche lang op 1 plek werd gehouden er was weinig variatie in de hoofd wassing. Ik kan bijna niet van massage spreken. De producten roken heerlijk! Ik ben binnen gekomen met te hoge verwachtingen. Natuurlijk moest er ook nog even geprobeerd worden om mij een shampoo te verkopen. Ik lees op Google dat de dames niet betaald krijgen en op hun salaris wachten ,nu snap ik ook de " nare" sfeer die in de salon hangt. Doe mij maar een Indiaanse hoofdmassage.
Janine•1 dag geleden
Ik heb echt van de scalp treatment genoten. Waar de huisarts, zonder te onderzoeken, achter zijn bureau de prognose stelde op alopecia, heeft Lizy met de camera ontdekt dat mijn hoofdhuid bedekt is met overtallig talg. Hierdoor belemmerde dat mijn haargroei. En nu afwachten of op de dunne plekken weer haar gaat groeien. Dankjewel Lizy.
Melissa•3 dagen geleden
Aanrader! Super fijne meiden. Alles goed uitgelegd en heerlijk ontspannen avond gehad met m’n dochter
Melanie•7 dagen geleden
Heerlijke headspa behandelingen gehad! Eerder in Uitgeest geweest en nu een keer in Ede. Fijne en vriendelijke medewerkers met kennis over de producten die zij gebruiken.
Nikee•10 dagen geleden
Heerlijk en ontspannen.
Mooie tips gehad waar ik wat mee kan doen.
Goede uitleg. Voor herhaling