Perfect Glance

Vleeshouwerstraat 2, Alkmaar
Open Vandaag: 09:00 - 21:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Ontharen
Gezicht

Reviews

5,0
137 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Elke keer weer heel fijn!
Ze luister naar je verwachtingen. Erg blij mee
Hele fijne ervaring! Angie is kundig, aardig, professioneel en geruststellend! Mijn wimpers zijn prachtig, heel blij mee!!! Aanrader!
Ik ben zó blij met mijn brow lamination van Angie! 😍 Ze werkt super precies, neemt echt de tijd en luistert goed naar wat je wilt. Mijn wenkbrauwen zien er altijd strak, vol en natuurlijk uit, precies zoals ik het mooi vind. De sfeer is ook heel gezellig en relaxed, waardoor je je meteen op je gemak voelt. Elke keer als ik bij Angie ben geweest krijg ik complimentjes over mijn brows ✨ Echt een aanrader als je mooie, verzorgde wenkbrauwen wilt! 💕
Weer mooie wenkies en wimpers! Altijd een feestje als je bij Angie bent geweest!
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Over

Hi, ik ben Angie. Eigenaresse van Perfect Glance. Gelukkig geregistreerd en mama van 2 kindjes. Jouw uitstraling nog mooier maken dat is wat ik sinds 2021 met veel passie mag doen! Het zijn van jouw Brow- Lash- en Permanente Make-Up specialist. Zie ik jou snel in mijn salon?

Behandelingen

Gezicht
Ontharen

Portfolio

Wat onze klanten zeggen over Angie

Professioneel21
Vakkundig15
Deskundig12
Getalenteerd11

Voorzieningen

Schoonmaak en hygiëne
Desinfecterende handgel beschikbaar in salon
Behandelruimte wordt gedesinfecteerd tussen afspraken door
Behandelmateriaal gedesinfecteerd tussen afspraken door
Product
Vegan producten
Natuurlijke ingrediënten
Proefdiervrije producten
Toegankelijkheid
Rolstoeltoegangelijk
Betalingsmogelijkheden
Contant geaccepteerd

Over

Perfect Glance
Vleeshouwerstraat 2
Alkmaar

Jouw uitstraling nóg mooier maken, is wat Angie sinds 2021 met veel passie doet. Het zijn van jouw Brow, Lash & Permanente Make-Up specialist is dan ook haar doel. Ze ontvangt je graag snel in haar salon Perfect Glance!

Dichtsbijzijnde openbaar vervoer:
De salon is gelegen op 1 minuut loopafstand van de halte Looierstraat, Alkmaar.

Het team:
Perfect Glance is eigendom van en wordt geleid door Angie, een gepassioneerde professional die zich inzet voor het bieden van de beste zorg aan haar klanten. Het team is toegewijd aan hun vak en staat bekend om hun vriendelijke en persoonlijke aanpak.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: Luxe & rustgevend.
  • Gespecialiseerd in: Wenkbrauw- en wimperstyling & Permanente Make-up.
  • Gebruikte merken en producten: oa. Zola, Intensive, Elan, Pink Flash, Noemi, Katya Vinog, Etalon, Amavi & Mast
  • De extra's: Je kan hier gratis parkeren, de salon is rolstoelvriendelijk en er wordt Nederlands, Engels en un petit peu Frans gesproken.
MaMaandag
09:0021:00
DiDinsdag
09:0012:00
WoWoensdag
09:0013:30
DoDonderdag
09:0021:00
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Producten gebruikt in deze salon

  • Perma Blend

Salonawards

Top Rated 2024

Brow Bar in de buurt