Seleena's Beautyvibes

Boterpolderlaan 9k, Raamsdonksveer , 4941ZL
Open Vandaag: 09:30 - 21:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Reviews

4,9
11 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Voelde gelijk vertrouwd,verstaat haar vak heel goed
Super fijne ervaring. Ging met last van me nek heen en ging weg met een zen gevoel en geen last meer.
Zoals altijd heerlijk ontspannen na een hotstone-massage bij Seleena!
Hallo Seleena, Het was weer een heerlijke Lomi Lomi massage, zoals alle voorgaande LL massages. Wat een liefde en vakmanschap leg jij hierin. Het voelt steeds alsof je alle energie hierin stopt. Je bent erg prettig in de omgang en ik zie uit naar de volgende LL. Ga zo door en ik wens je veel succes met je prachtige praktijk. Groet Ad
Ik vond het heerlijk, ik was helemaal ontspannen en zen. Ik merkte dat mijn lichaam eerst heel gespannen was, maar tijdens de behandeling stroomde het gewoon weg. Zeker voor herhaling vatbaar
Toon meer reviews...

Over

Seleena's Beautyvibes
Boterpolderlaan 9k
4941ZL Raamsdonksveer

Welkom in mijn salon – jouw plek voor ontspanning, herstel & selfcare.

In mijn warme en sfeervolle salon draait alles om aandacht. Aandacht voor jou, voor je lichaam en voor wat jij op dat moment nodig hebt. Zodra je binnenstapt, laat je de drukte van de dag achter je. Met zachte geuren, rustige muziek, warme olie en een persoonlijke benadering zorg ik ervoor dat jij je direct op je gemak voelt.

Ik werk met liefde voor het vak én voor pure producten.

Voor mijn massages gebruik ik natuurlijke, huidvriendelijke oliën van Jacob Hooy, gemengd met zorgvuldig gekozen etherische oliën. Bij behandelingen als cupping en bindweefselmassage gebruik ik ondersteunende producten met algen, gember en madero-therapie tools – alles gericht op het stimuleren van de doorbloeding, het verbeteren van de huidstructuur en het verminderen van spanning of klachten. Ook bied ik fijne selfcare producten aan voor thuisgebruik, zodat jij het gevoel van de salon mee naar huis kunt nemen.

Over mij:

Mijn naam is Seleena Zijlmans en ik ben massagetherapeut, pedicure en holistisch behandelaar. Al drie jaar werk ik met veel plezier in dit mooie vak. Voor mij is masseren méér dan een behandeling – het is mijn vorm van meditatie. Ik word er zelf rustig van en het geeft me energie om mensen te helpen ontspannen, klachten te verlichten en weer lekker in hun lijf te laten zitten. Ik blijf mezelf ontwikkelen en leer steeds bij, zodat ik jou de beste zorg en aandacht kan bieden.

Of je nu komt voor pure ontspanning, een stevige klachtgerichte massage of huidverbetering met bindweefsel & cupping: je bent welkom zoals je bent.

MaMaandag
09:3020:30
DiDinsdag
09:3021:00
WoWoensdag
09:3020:30
DoDonderdag
09:3021:00
VrVrijdag
09:3019:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Schoonheidssalons in de buurt