The Comfort Hause

Paasheuvelweg 8, Amsterdam, 1105BH
Open Vandaag: 09:00 - 10:00

Reviews

5,0
2 reviews

Reviews filteren

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Een hele lieve dame met een mooie uitstraling die ook haar werk goed doet. Ik voel me echt comfortabel wanneer ik bij haar ben om me wenkbrauwen te laten doen. Nadat ik van Nigeria kwam was me wenkbrauwen helemaal fya door een verkeerde persoon. En thecomforthause heeft het helemaal gefixt. Thank uu❣️❣️
Erg tevreden :)

Over

The Comfort Hause
Paasheuvelweg 8
1105BH Amsterdam

Bij The Comfort Haus draait alles om perfecte verzorging en comfort, met gespecialiseerde behandelingen voor facial waxing. Hier wordt gewerkt met zachte en effectieve technieken om ongewenste haartjes te verwijderen, terwijl de huid wordt gekalmeerd en verzorgd.

Het salon gebruikt huidvriendelijke wax en premium aftercare-producten, zodat zelfs de meest gevoelige huid optimaal wordt beschermd. Of het nu gaat om wenkbrauwen, bovenlip of een volledige gezichtswax, elke behandeling wordt met precisie en zorg uitgevoerd.

Bij The Comfort Haus staat persoonlijke aandacht en een ontspannen sfeer centraal, zodat klanten altijd met een fris en verzorgd gevoel het salon verlaten.

MaMaandag
09:0010:00
DiDinsdag
09:0022:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Schoonheidssalons in de buurt