The Hague Pedicure

2e Schuytstraat 115A, Den Haag
Open Morgen: 10:00 - 14:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Nagels
Massage

Reviews

4,9
371 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Geweldige behandeling
Kyra is een zeer professionele pedicure. Vriendelijk en heeft plezier in haar werk . Hele fijne ervaring
Hele fijne pedicure, waar de tijd wordt genomen om de voeten goed te behandelen! Ik hoef niet vaak te komen, maar eens per zoveel maanden kom ik langs bij Kyra voor een behandeling. Heel blij dat ik deze salon heb gevonden, de eerste jaren dat ik in Den Haag woonde ging ik nog terug naar mijn salon in Amsterdam, omdat ik geen goede salon kon vinden die echt met een mesje eelt weghaalt.
Heerlijk en ontspannend
Lastig om een pedicure te vinden maar in Kyra heb ik vertrouwen. Ze is deskundig en geeft goed advies.
Toon meer reviews...

Ontmoet het team

Behandelingen

Nagels
Massage

Wat onze klanten zeggen over Kyra

Deskundig35
Vakkundig25
Professioneel21
Ervaren12

Voorzieningen

Betalingsmogelijkheden
Contant geaccepteerd
Locatie
Betaald parkeermogelijkheid
Eten & Drinken
Gratis drankje
Talen
Engels
Nederlands

Over

The Hague Pedicure
2e Schuytstraat 115A
Den Haag

Bij salon The Hague Pedicure kun je terecht voor medische pedicure behandelingen. We zijn gespecialiseerd in likdoorns, ingegroeide nagels, eeltverwijdering, nagelschimmel, plaatsen van eventuele kunstnagel.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:
Dichtbij tramhalte Den Haag, Groot Hertoginnelaan.

Het team:
Gecertificeerde pedicure -pro voet lid- sportmasseur en touch pro stoelmasseur. Doorstart in de al bestaande salon waar een manicure en een medisch pedicure zit.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Fijne sfeer met 2 andere ondernemers waaronder medische pedicure en nagelstyliste
  • De extra’s: Het statige pand "het Kabinet" in de wijk Duinoord in Den Haag. Enkel contant & tikkie.
MaMaandag
10:0014:00
DiDinsdag
10:0014:00
WoWoensdag
10:0014:00
DoDonderdag
10:0014:00
VrVrijdag
11:0014:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Producten gebruikt in deze salon

  • CND

Nagelstudio's in de buurt