Vita Dermis Huidinsituut

Schoener 10, Oud-Beijerland, 3263ND
Open Morgen: 09:00 - 21:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Nagels
Ontharen
Gezicht

Reviews

5,0
93 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Heerlijke behandeling fijn gevoel en lekker relaxt
Ik ben prettig en vakkundig geholpen. Er werd ook hygienisch gewerkt. Kom graag terug!
Wat en fantastische meid is Roos en wat een kennis. Ik heb een heerlijke gezichtsbehandeling gehad en heel goed advies gekregen over de juiste gezichtsproducten. Was heerlijk Roos tot de volgende keer. ❤️
Mijn wenkbrauwen zijn echt super mooi geworden. Heel blij mee
Roos kijkt altijd naar wat het beste is voor jouw huid! Duidelijk en eerlijk advies met de juiste uitleg. Mijn huid is sinds ik bij Roos kom zo veel beter!
Toon meer reviews...

Over

Vita Dermis Huidinsituut
Schoener 10
3263ND Oud-Beijerland

Bij Vitadermis ben je aan het juiste adres voor permanente make-up op hoog niveau, uitgevoerd met oog voor detail, rust en een natuurlijk resultaat. Met jarenlange ervaring en een scherp oog voor esthetiek mag ik met bescheiden trots zeggen dat ik in deze regio bekend sta als dé specialist op dit gebied.

Naast permanente make-up bied ik resultaatgerichte huidverbeterende behandelingen aan. Als huidtherapeut werk ik met effectieve behandelingen op basis van natuurlijke ingrediënten – veilig en doeltreffend, zelfs voor de meest gevoelige huidtypes. Jouw huid is uniek, en verdient persoonlijke zorg die écht werkt.

MaMaandag
09:0017:00
DiDinsdag
09:0021:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
09:0017:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Schoonheidssalons in de buurt