YOUR BEAUTYHOUSE

Diepenhorstlaan 10C, Rijswijk, 2288EW
Open Vandaag: 12:00 - 20:00

Gevonden resultaten

Niet wat je zocht?

Alle behandelingen

Alle
Nagels
Ontharen
Gezicht
Medisch en tanden

Reviews

4,9
199 reviews

Filter op behandeling

Reviews filteren

Behandeling

Filter op beoordeling

Beoordeling
Filter op beoordeling

Geverifieerde reviews

Geschreven door onze klanten, zodat je weet wat je kunt verwachten bij elke salon.
Voor het eerst geweest. Absoluut mooie en schone salon. Hygiëne vind ik belangrijk en daar scoort deze salon goed op. Ik kom van een andere salon en ik vind het gewoon niet chique als andermans werk wordt afgekraakt, doe dat niet tenzij de klant zelf aangeeft niet tevreden te zijn! Die Engels sprekende dame vond mijn vorige Biab dik en beweerde een paar keer dat ik geen Biab maar gellak had? Ik voelde me ongemakkelijk. Mijn nagelriem bloedde, kan gebeuren. Over all ben ik tevreden, maar de vorm en french hadden wat netter gemogen. Voor alles werd ook een toeslag gerekend, voor langere nagels, voor french, voor het weghalen van de vorige Biab. Het zal wel zo zijn, maar ik ben dit niet gewend. Kort voor de behandeling de eigenaresse gesproken en zij kwam wel spontaan en vrolijk op mij over. Mijn volgende behandeling staat bij haar gepland, ik ben benieuwd.
Zoals ik van Klaudia gewend ben. Kundig en vriendelijk. Altijd gezellig!
Heel blij met het resultaat van het zetten van de wimpers. Super vriendelijk en down to earth. Gun haar wel een mooiere locatie die bij beauty past
Ik kom elke 3 weken, Klaudia is geweldig! Altijd tevreden met mijn nagels en altijd gezellig!
Altijd fijn en gezellig en met prachtige nagels naar huis
Toon meer reviews...

Over

YOUR BEAUTYHOUSE
Diepenhorstlaan 10C
2288EW Rijswijk

Sfeer in de salon: Gezellige, sfeervolle salon met een ruim menu aan behandelingen naar keuze.

Merken en producten: Magnetic, Didier, Pink Gellac, Semilac, Neonail, Farmona, Bielenda Proffesional, DermaTec, Mrs. Lashlift.

Het team: YOUR BEAUTYHOUSE wordt gerund door Klaudia die al ruim 6 jaar ervaring heeft in dit vak.

Gespecialiseerd in: YOUR BEAUTYHOUSE is gespecialiseerd in nagelbehandelingen voor handen en voeten, pedicure met aandacht voor pijntjes en eelt. Permanente make up, met name PowerBrows. IPL/SHR ontharing behandelingen voor het hele lichaam en gelaat. IPL behandelingen voor couperose en huidverjonging. Gezichtsbehandelingen zoals dieptereiniging en Dermapen/mesotherapie. Wenkbrauw shaping en Lash/Brow Lift.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Tram 17 en Bus 30.

MaMaandag
12:0018:00
DiDinsdag
12:0020:00
WoWoensdag
10:0020:00
DoDonderdag
12:0018:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0015:00
ZoZondag
Gesloten

Salonawards

Top Rated 2023

Schoonheidssalons in de buurt