Alle haar en beauty
in Alkmaar
Elke datum
Alle haar en beauty

Kies uit 36 salons met haar en beauty in Alkmaar

Yinnatural

4,8
13 reviews
Hem
Laat zien op de kaart
🗿Hot Stone Massage 30 min - 1 u
vanaf €30
🧘 Reiki healing 30 min - 1 u 15 min
vanaf €45
Deep Tissue Massage 30 min - 1 u
vanaf €45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
08:0019:00
DiDinsdag
08:0019:00
WoWoensdag
08:0019:00
DoDonderdag
08:0019:00
VrVrijdag
08:0019:00
ZaZaterdag
08:0013:00
ZoZondag
Gesloten

Mijn naam is Pollyana, geboren in Brazilië en afgestudeerd in cosmetica en esthetiek. In de loop van 12 jaar ervaring in de wellnessbranche heeft mijn passie voor spiritualiteit me op een diepere reis geleid: een verlangen om niet alleen het lichaam, maar ook de geest en ziel te begrijpen en te helen.
Geleid door mijn interesse in alternatieve therapieën en holistisch leven, heb ik een lange weg van zelfontdekking en genezing afgelegd. Mijn reis bracht me naar India, waar ik me verdiepte in de eeuwenoude wetenschap van Ayurveda. Daar bestudeerde ik traditionele technieken die gericht zijn op het herstellen van balans en harmonie door middel van natuurlijke remedies, mindfulness en energetische afstemming. Mijn missie is om anderen te helpen weer in contact te komen met hun innerlijk licht en diepe ontspanning en welzijn te vinden.

Bereikbaarheid:
De locatie is makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer. De bushalte Alkmaar, Van Houtenkade ligt direct naast de salon, zodat je zorgeloos kunt reizen.

Over mij en mijn praktijkruimte:
Ik werk vanuit een gedeelde salon, maar heb daar mijn eigen rustige kamer. Je wordt altijd in een persoonlijke en intieme setting ontvangen, waar de volledige aandacht voor jou is. Omdat ik alleen werk, ben je verzekerd van een vertrouwde, warme en persoonlijke benadering.

Wat ik belangrijk vind in mijn salon:

  • Sfeer: Vriendelijk, vertrouwd en zorgzaam
  • Specialisatie: Een plek creëren waar jij je gezien, gehoord en volledig op je gemak voelt. Ik combineer mijn kennis en ervaring om je te ondersteunen op jouw pad van welzijn en innerlijke balans.

Body Mind Alkmaar

4,9
888 reviews
Binnenstad-West, Alkmaar
Laat zien op de kaart
Last-minute
Rug-, schouder- en nekmassage 30 min
vanaf €39,20
bespaar tot 20%
Ontspanningsmassage 50 min
€75
Zwangerschapsmassage - 30 minuten 30 min
vanaf €39,20
bespaar tot 20%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0021:00
DiDinsdag
09:0021:00
WoWoensdag
09:0021:00
DoDonderdag
09:0021:00
VrVrijdag
09:0021:00
ZaZaterdag
09:0021:00
ZoZondag
10:0022:00

Body Mind Alkmaar is een holistische massage- en wellnessstudio in het centrum van Alkmaar. Een plek waar je helemaal jezelf mag zijn, om te vertragen, te ontspannen en (opnieuw) verbinding te maken met jezelf!

Bij ons draait het niet alleen om de behandeling, maar om de hele beleving. We combineren ontspanning, natuurlijke huidverzorging en energetisch werk in een sfeervolle ruimte, met edelstenen, planten, etherische oliën en inzichtkaarten.

Je kunt bij ons terecht voor: ✦ Holistische massages ✦ Gezichtsbehandelingen ✦ Zwangerschapsmassages ✦ Klankschalensessies ✦ Duo- & groepssessies ✦ Retreats

Elke sessie stemmen we intuïtief af op jouw energie en behoeften. We werken met klankschalen, ademhalingstechnieken en Reiki om je volledig in je lichaam te laten zakken en het zelfhelend vermogen van jouw systeem te activeren.

Wat kun je verwachten: ✧ Ontspanning in een rustgevende omgeving ✧ Persoonlijke aandacht en energetische afstemming ✧ 100% natuurlijke producten ✧ Een warm team van ervaren therapeuten met liefde voor het vak

📍 Onze studio bevindt zich op loopafstand van bushalte Alkmaar Kanaalkade (Lijn FLX).

Méla Beauty & Feet

4,9
856 reviews
De Mare, Alkmaar
Laat zien op de kaart
Oude gellak verwijderen voeten 15 min
€7,95
Nagels lakken (Gellak) 15 min
€9,95
Nagels lakken (Gewone Lak) 15 min
€9,95
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0017:00
DiDinsdag
09:0021:00
WoWoensdag
09:0017:00
DoDonderdag
09:0021:00
VrVrijdag
09:0017:00
ZaZaterdag
09:3017:00
ZoZondag
Gesloten

Méla Beauty & Feet in Alkmaar is een schoonheidssalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel klanten niet alleen te laten ontspannen, maar ook te helpen bij het verbeteren van huid en lichaam met resultaatgerichte behandelingen. De salon is gevestigd in winkelcentrum De Mare en is een vertrouwde plek voor wie op zoek is naar kwaliteit, deskundigheid en een rustgevende sfeer.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Alkmaar, Winkelcentrum De Mare.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: ontspannen, professioneel en comfortabel. Je voelt je hier meteen welkom.

Gespecialiseerd in: (Medische) pedicure behandelingen, deep tissue massage, gezichtsbehandelingen, zwangerschapsmassage en ontspanningsmassage.

Gebruikte merken en producten: Chemodis en Candy Coa.

De extra’s: Goed bereikbaar met het openbaar vervoer, gelegen in een winkelcentrum met ruime parkeergelegenheid. De salon heeft ruim 13 jaar ervaring en werkt met hoogwaardige producten voor optimaal resultaat.

Harleys Beauty & Skin

5,0
226 reviews
Binnenstad-West, Alkmaar
Laat zien op de kaart
Nagelreparatie 15 min
€8,50
French nail art 20 min
€12,50
Nail art Basic 20 min
€12,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:3018:00
DiDinsdag
10:0018:00
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
09:3021:00
VrVrijdag
10:0018:00
ZaZaterdag
10:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Bij Harley's Beauty kom je binnen in een unieke roze luxueuze, elegante salon waarbij we een chique, klassieke & exclusieve stijl uitstralen. Het gaat vooral om gezelligheid, je thuis voelen en me-time bij Harley's. Mocht je een silent treatment willen is dat uiteraard ook mogelijk. De salon is vernoemd naar de dochter van eigenaresse Melissa, een extra persoonlijke touch. Je wordt enthousiast verwelkomd door de eigenaresse Melissa en persoonlijke aandacht/service is een pré zodat je optimaal van je me-time geniet.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: Bushalte Saturnusstraat Alkmaar, deze is te bereiken met diverse busnummer zoals de 123, 129, 160 of 162.

Het team: Melissa houdt zich al meer dan 8 jaar bezig met makeup & beauty, ze zal je ten alle tijden adviseren of informatie geven wat jij graag wilt weten of nodig bent.

Gespecialiseerd in: De salon biedt diverse behandelingen aan zoals diverse makeup behandelingen zoals glam makeup, wedding, thema's, elleebana lashlift, biab & gellak artist & brow treatments zoals henna, brow lamination.

Merken en producten: Elleebana (lashlift), Dyotics (henna), LashFx (tint verf voor brows). Makeup: MAC cosmetics, Nars cosmetics, Charlotte Tilbury, Morphe, Dior, Laura Mercier. Nagels: The Gel Bottle, Anole, Urban Nails, Ugly Duckling, Dadi'Oil & Footlogix.

Extra’s: Bij de salon staat service, vriendelijkheid, perfectie en gezelligheid bovenaan en we vinden het fijn als iedereen zich op ze gemak voelt. Er wordt altijd, cappuccino, koffie of thee aangeboden, zelfs voor take away als er geen tijd is meer. Je kan ook een silent treatment gratis toevoegen aan elke behandeling, het hoognodige wordt besproken en voor de rest kan je de behandeling in alle rust van genieten.