Alle haar en beauty
in Nederland
Elke datum
Alle haar en beauty

Kies uit 5387 salons met haar en beauty in Nederland

Nails By Emily

4,6
5 reviews
Papendrecht, Zuid-Holland
Laat zien op de kaart
Gellak verwijderen 30 min
€20
BIAB verwijderen 30 min
€20
Gelpolish op natuurlijke nagels 45 min
€37,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0013:00
DiDinsdag
09:0013:00
WoWoensdag
18:3021:00
DoDonderdag
09:0013:00
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Nails By Emily Papendrecht is een knusse manicure- en pedicuresalon waar gezelligheid, kwaliteit en comfort centraal staan, met als doel: iedere klant laten stralen met perfect verzorgde nagels.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Burgemeester Keijzerweg, op loopafstand bereikbaar met busverbindingen richting centrum en station.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: warm, gezellig en verzorgd – een fijne plek waar je je direct welkom voelt. De persoonlijke aandacht en de ontspannen sfeer maken elke afspraak een verwenmoment.

Gespecialiseerd in: BIAB, Gellak, het professioneel verwijderen van producten en standaard manicures.

Gebruikte merken en producten: The Gel Bottle, Molly – hoogwaardige producten voor langdurige resultaten en een gezonde nagelconditie.

De extra’s:

Makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer

Klantgerichte service in een ontspannen setting

Flexibele openingstijden, ook in de avonduren

Nederlands- en Engelssprekend team

Studio Sama

No reviews
Ermelo, Gelderland
Laat zien op de kaart
Ademtherapie tijdens of na de zwangerschap1 u
€55
Individuele sessie: yoga en mediatie1 u
€55
Ademtherapie1 u
€55
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
14:0017:05
DoDonderdag
09:0012:05
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Studio Sama in Ermelo is een rustgevende massagesalon waar zorg, aandacht en welzijn centraal staan, met als doel lichaam en geest in balans te brengen tijdens de bijzondere fases van zwangerschap en ouderschap.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Ermelo, Stationsstraat, en is daardoor eenvoudig bereikbaar met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: De sfeer is warm, kalm en vertrouwd — een plek waar rust, ontspanning en persoonlijke aandacht voelbaar zijn vanaf het eerste moment.

Gespecialiseerd in: Massages voor zwangerschap en ouderschap, individuele sessies gericht op ontspanning, yoga, ademhaling en bewust-zijn.

Gebruikte merken en producten:

Natuurlijke en huidvriendelijke oliën die zorgen voor een zachte en veilige ervaring.

De extra’s: Studio Sama biedt flexibele openingstijden, een rustige omgeving en is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. De salon straalt rust en verbinding uit — de ideale plek om even helemaal op te laden.

Maex beauty

No reviews
Tuindorp de Kievit, Tilburg
Laat zien op de kaart
Extra behandeling ( na 5 weken max 10 weken )1 u 30 min
€50
Extra behandeling ( na 5 weken max 10 weken )1 u 30 min
€50
Extra behandeling ( na 5 weken max 10 weken )1 u 30 min
€50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0016:00
DiDinsdag
09:0017:00
WoWoensdag
09:0017:00
DoDonderdag
08:3016:00
VrVrijdag
08:3016:00
ZaZaterdag
09:0014:00
ZoZondag
Gesloten

Maex Beauty in Tilburg is een overige beautysalon waar zorg en comfort centraal staan, met als doel om iedere klant te laten stralen met perfect aangebrachte permanente make-up en prachtig gestylde wenkbrauwen of wimpers.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Tilburg Heuvelring, op loopafstand van de Mechelenstraat.

Het team: De salon heeft 1 medewerker die zorg draagt voor de klanten. Ze is professioneel, vriendelijk en streeft ernaar om aan alle behoeften van haar klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: huiselijk, verzorgd, professioneel en gezellig – een plek waar je je meteen op je gemak voelt.

Gespecialiseerd in: Permanente make-up van wenkbrauwen, lippen en eyeliner – inclusief technieken als microblading, powder brows en lip pigmentatie. Ook voor wimper- en wenkbrauwstyling ben je hier aan het juiste adres.

Gebruikte merken en producten:

Er wordt uitsluitend gewerkt met hoogwaardige pigmenten en producten van gerenommeerde merken binnen de PMU-wereld.

De extra’s:

Goed bereikbaar met het openbaar vervoer

Flexibele openingstijden op afspraak

Wax and touch

5,0
22 reviews
Historische Binnenstad, Zuid-Holland
Laat zien op de kaart
Nek-, schouder-, en (lage) rugmassage 30 min - 1 u
vanaf €32,50
Vrouwen waxen - Gezicht 10 min
vanaf €10
Vrouwen waxen - Armen 15 min - 30 min
vanaf €16,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
10:0020:00

Bij Wax and Touch staat jij als klant volledig centraal. Mijn doel is om jou een moment van rust, verzorging en totale ontspanning te bieden. Of je nu kiest voor een ontspannende massage of een professionele waxbehandeling, ik zorg ervoor dat elke behandeling volledig is afgestemd op jouw wensen en behoeften.

Ik neem de tijd om naar je te luisteren, zodat jij kunt genieten van een behandeling die niet alleen goed voelt, maar ook resultaat geeft. In een rustige en comfortabele omgeving kun je even helemaal tot jezelf komen, want jouw welzijn is mijn prioriteit.

Laat de stress van alledag los, voel je zelfverzekerd in je eigen huid en ervaar wat echte zorg en aandacht voor het lichaam kunnen doen.

Locatie & Bereikbaarheid

De salon bevindt zich in de Basic-Fit Maasplaza in Dordrecht, in de ruimte van de fysiotherapeut.
Wanneer je de parkeergarage oprijdt, vind je de ingang aan de straatzijde, direct naast de ingangen van Albert Heijn en Action.

Zodra je binnenkomt, is het de eerste deur aan de rechterkant met het bordje ‘Physio’ erop, daar ben je op de juiste plek!

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

Bus

  • Er is een halte vlak bij: Dordrecht, Maasplaza — ongeveer 1 minuut lopen vanaf het adres. Moovit+1
  • Buslijnen die hier stoppen omvatten o.a. 2, 3, 4, \ 145, 92. Moovit
  • Andere nabijgelegen haltes: Dordrecht, P+R Weeskinderendijk (ca. 4 minuten lopen) en Dordrecht, Kilwijkstraat (ca. 8 minuten lopen).

Trein

  • Het hoofdstation Station Dordrecht ligt op ongeveer 12 minuten lopen van Korte Parallelweg 159. Moovit
  • Vanuit andere steden kun je dus per trein naar Dordrecht reizen en dan verder lopen of de bus pakken.

Bij de parkeergarage APCOA Parking Maasplaza aan de Korte Parallelweg 221 in Dordrecht gelden de volgende tarieven:

  • Het 1e uur gratis parkeren. In Dordrecht+2APCOA Parking+2
  • Het 2e uur kost € 1,50 (of een gedeelte hiervan). APCOA Parking+2APCOA Parking+2
  • Het 3e uur ook € 1,50. APCOA Parking+1
  • Het 4e uur € 2,00. APCOA Parking
  • Het 5e uur € 2,00.

Het team:

De salon wordt met zorg en toewijding gerund door Zita.
Als gediplomeerd specialist biedt zij haar klanten persoonlijke aandacht, professionaliteit en een warme, ontspannen sfeer.
Zita streeft ernaar om elke behandeling volledig af te stemmen op de wensen en behoeften van haar klanten, zodat iedereen de beste ervaring krijgt.

Wat we leuk vinden aan de salon:

Een vriendelijke en verzorgde sfeer waar jij centraal staat. Zita is gespecialiseerd in het verlichten van ongemakken en zorgt dat je ontspannen én herboren de deur uitgaat.
De salon bevindt zich in Basic-Fit Maasplaza Dordrecht, de perfecte plek waar sport en ontspanning samenkomen.

De salon is van 21 december tot 11 januari gesloten.

By Bella Bella

4,9
144 reviews
haarlem, Noord-Holland
Laat zien op de kaart
Nagelreparatie 15 min
€8
Nagelversteviging - BIAB1 u - 1 u 30 min
vanaf €70
Combi Manicure - Handen 30 min - 45 min
vanaf €45
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
10:0018:00
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
09:0018:00
ZaZaterdag
09:0018:00
ZoZondag
Gesloten

Bij Bella Bella draait ​alles om kwaliteit, persoonlijke aandacht en een vleugje ​luxe. Ik geloof dat goed verzorgde nagels niet alleen mooi ​zijn, maar ook bijdragen aan je zelfvertrouwen. Mijn doel is ​om elke klant een unieke en ontspannende ervaring te ​bieden, waarbij ze de studio verlaten met prachtige nagels ​en een glimlach op hun gezicht. Welkom bij Bella Bella.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer:

  • Openbaar vervoer: Op loopafstand van station Haarlem (ca. 10 minuten lopen). Ook dichtbij bushaltes zoals Verwulft of Gedempte Oude Gracht
  • Navigatieadres: Kruisstraat 40, Haarlem
  • Parkeren: Betaald parkeren in de straat of in parkeergarage Raaks (3 min lopen)

Het team:
Mijn naam is Roosmarijn en ik ben de trotse eigenaar van ​nagelstudio Bella Bella. Van jongs af aan had ik een passie ​voor nagelverzorging en kunst, en ik wist al snel dat ik ​hiermee iets bijzonders wilde doen. Mijn doel is ​om elke klant een unieke en ontspannende ervaring te ​bieden, waarbij ze de studio verlaten met prachtige nagels ​en een glimlach op hun gezicht. Welkom bij Bella Bella.

Wat we leuk vinden aan de salon:

  • Sfeer: professioneel & vriendelijk.
  • Gespecialiseerd in: nagelbehandelingen
  • Gebruikte merken en producten: The Gel Bottle

The Glow Spot

3,4
9 reviews
De Meern, Utrecht
Laat zien op de kaart
Herhaal afspraak mesotherapie (Alleen voor bestaande klanten)1 u
€0
Regular Brow Tinting 30 min
€25
Brow Vitamin 30 min
€70
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0019:00
DiDinsdag
09:0019:00
WoWoensdag
09:0019:00
DoDonderdag
09:0019:00
VrVrijdag
09:0019:00
ZaZaterdag
09:0019:00
ZoZondag
09:0019:00

Sfeer De salon biedt een luxueuze en ontspannen omgeving waar klanten volledig tot rust kunnen komen. Met een professionele en klantgerichte aanpak wordt elke behandeling afgestemd op de individuele wensen en behoeften, zodat iedereen de salon verlaat met een stralende en zelfverzekerde uitstraling.

Merken en Producten De salon werkt met hoogwaardige producten en merken die bekendstaan om hun effectiviteit. Dr. Murad facials en Toskani facials bieden geavanceerde huidverzorging met wetenschappelijk onderbouwde formules voor een gezonde en stralende huid.

Ervaring Met uitgebreide expertise in schoonheidsbehandelingen en semi-permanente make-up zorgt de salon voor nauwkeurige en natuurlijke resultaten. De combinatie van vakmanschap en hoogwaardige producten garandeert een langdurig en professioneel effect.

Specialiteiten De salon is gespecialiseerd in Russian Volume Eyelash Extensions, waarmee volle en perfect gevormde wimpers gecreëerd worden voor een intense oogopslag. Daarnaast worden semi-permanente make-up behandelingen aangeboden voor wenkbrauwen, eyeliner en lippen, zodat klanten er moeiteloos verzorgd uitzien. De Dr. Murad en Toskani facials richten zich op huidverbetering en bieden op maat gemaakte oplossingen voor verschillende huidtypes en huidproblemen.

Bereikbaarheid De salon is gunstig gelegen en goed bereikbaar, zodat klanten eenvoudig kunnen genieten van hun behandelingen in een serene en professionele setting.

Extra’s Naast hoogwaardige behandelingen biedt de salon persoonlijk advies en een op maat gemaakte aanpak om klanten te helpen hun schoonheidsdoelen te bereiken. Met een focus op kwaliteit en klanttevredenheid staat de salon garant voor een exclusieve beauty-ervaring.

Elevate Beauty Salon

5,0
439 reviews
Diemen, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Silk Press treatment & Cut2 uren - 2 uren 45 min
vanaf €70
(Black hair) Women's Haircut1 u - 2 uren 45 min
vanaf €55
Silk Press treatment without cut (Only current clients with a recent haircut by us)1 u 40 min - 2 uren 30 min
vanaf €55
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
Gesloten
DiDinsdag
10:0020:00
WoWoensdag
10:0020:00
DoDonderdag
10:0020:00
VrVrijdag
09:0019:00
ZaZaterdag
09:0019:00
ZoZondag
Gesloten

Welkom bij Elevate Beauty Salon, gevestigd in Diemen. Voorheen bekend als Darius Beauty Salon.

In 2011 begon ik aan mijn kappersopleiding Amsterdam en Londen. Sinds 2015 werk ik zelfstandig als hairstylist en salonhouder.

Bij Elevate Beauty Salon zijn we gespecialiseerd in zowel Blackhair als Europees haar en alle haartypes daaromheen. Wij bieden hoogwaardige diensten zoals extensions, kleuringen, silkpress, relaxers, haarbotox en keratinebehandelingen. Daarnaast focussen we op het gezond maken en houden van uw haar.

Wij werken uitsluitend met topkwaliteit producten. Zo gebruiken wij producten van Davines, bekend om hun duurzame, luxe haarverzorging die respect heeft voor haar en natuur. We maken ook gebruik van Olaplex, een wereldberoemd merk dat beschadigd haar herstelt en versterkt door de haarstructuur van binnenuit te herstellen. Voor klanten die iets extra’s zoeken bieden wij bovendien de exclusieve lijn CHI Royal (alleen verkrijgbaar bij ons) voor ultieme glans, voeding en verzorging.

Bij ons kunt u gratis parkeren. Reist u met het openbaar vervoer dan stapt u uit bij bushalte Valkenbrug in Diemen. Diverse bussen stoppen daar, waardoor u makkelijk bij onze salon kunt komen.

Wij heten u van harte welkom bij Elevate Beauty Salon voor een persoonlijke, professionele en luxe haarbehandeling.

De Wimperfabriek

4,8
3569 reviews
Grote Haag, Amersfoort
Laat zien op de kaart
Last-minute
BOVENLIP EN KIN 15 min
vanaf €9,60
bespaar tot 20%
EPILEREN, WAXEN EN VERVEN 30 min
vanaf €30
bespaar tot 20%
+ VERWIJDEREN GELLAK onze salon vóór nieuwe gellak 15 min
vanaf €6
bespaar tot 20%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
08:0017:00
DiDinsdag
08:0017:00
WoWoensdag
09:0018:00
DoDonderdag
09:0018:00
VrVrijdag
08:0017:00
ZaZaterdag
08:0017:00
ZoZondag
Gesloten

Welkom bij De Wimperfabriek, dé plek in de Arnhemsestraat waar schoonheid en ontspanning samenkomen. Onze salon is gespecialiseerd in wimper- en wenkbrauwbehandelingen waarmee je een stralende en verzorgde uitstraling krijgt. Of je nu kiest voor wimperextensions zoals one-by-one, hybride, volume of zelfs mega volume, of een natuurlijke look met een wimperlifting of lash botox, ons ervaren team zorgt voor een perfect resultaat. Combineer dit met een brow lifting, hybrid brows, of een verfbehandeling met henna en je verlaat onze salon met een compleet nieuwe look!

Bij De Wimperfabriek kun je niet alleen terecht voor wimpers en wenkbrauwen, maar ook voor prachtige nagels en ontspannende voetbehandelingen. Probeer onze BIAB-manicure, gellak, of unieke nail art – ideaal om jouw stijl uit te drukken. Voor een moment van pure ontspanning is onze foot spa een echte aanrader. Boek een sessie alleen of samen met vriendinnen (met maximaal drie personen) en geniet van quality time én verzorgde voeten. Daarnaast bieden wij ook gezichtsbehandelingen zoals waxen, epileren en verven van wenkbrauwen en gezichtshaar, zodat je van top tot teen verzorgd bent.

Wil je jouw beautyvaardigheden naar een hoger niveau tillen? Bij ons kun je ook trainingen volgen in BIAB, gellak, wimperextensions of wimperlifting. Deze trainingen zijn perfect voor zowel beginners als professionals die hun technieken willen verfijnen. Bezoek onze prachtige locatie en ervaar waarom De Wimperfabriek dé plek is voor beautybehandelingen en onstpanning. Check onze website voor meer informatie en boek jouw afspraak of training vandaag nog!