Voetjes van de vloer bij Pedicure & Beautysalon Alexandra in Eindhoven, want hier kun je je voeten laten verzorgen. Zien je voeten er al poezelig uit? Wat dacht je dan van een manicure of een andere klassieke schoonheidsbehandeling? Alexandra heeft al jarenlange ervaring als schoonheidsspecialiste en pedicure en ze heeft verschillende diploma’s in binnen- en buitenland behaald. Ze is van alle markten thuis, want ze heeft ook veel ervaring met post-operatieve lichaamsbehandelingen die zijn gericht op het verminderen van cellulite. Mannen, voel je hier ook welkom! Alexandra biedt namelijk ook een gezichtsbehandeling voor mannen aan. De producten worden dan aangepast aan wat de mannenhuid nodig heeft. Deze salon aan huis is aangesloten bij branchevereniging ProVoet en transparantie, hygiëne en kwaliteit zijn belangrijk voor Alexandra. Kom je met de auto? Je kunt dan voor de salon parkeren.
Wil jij een massage in Eindhoven? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! QoQo Massage Clinics Eindhoven kun je vinden aan de Willemstraat in het centrum. Kom je met de bus? Dan kun je lijn 14 of 114 nemen en uitstappen bij halte Wilhelminaplein, op 1 minuut loopafstand van onze salon. Kom je met de auto? Dan adviseren we je om iets meer tijd in te plannen om een parkeerplaats te zoeken, vanwege de drukte in het centrum. Je kunt parkeren in de Willemstraat of in de Wilhelminaplein 28 Parking. Deze vind je aan de voorkant van restaurant 1910. Overal in de stad is het betaald parkeren.
Bij QoQo Eindhoven vind je 2 single kamers en 3 duokamers. Eén van de duokamers kunnen we opsplitsen in 2 single kamers. In totaal zijn er 8 massagetafels. Na je massage kun je heerlijk genieten van een kopje kruidenthee, met een fijn uitzicht.
Heb je na je massage behoefte aan een wandeling in de natuur? Het Anne Frankplantsoen is dan een leuke optie. Deze vind je op 15 minuten loopafstand of op 5 minuten rijden. Het centrum is ook makkelijk te bereiken. Hier kun je lekker shoppen, uit eten gaan of zelfs naar de bioscoop. Een echte aanrader is restaurant 1910, waar je Hollandse gerechten op de kaart kunt vinden. Dit restaurant ligt aan de overkant van onze salon.
All in 1 Beauty aan de Rechtestraat in Eindhoven is een alles onder één dak beautyconcept. Alles draait hier om uiterlijke verzorging zoals: knippen, kleuren, opsteken, acrylnagels, nail art, gezichtsbehandelingen, wimper extensions, wenkbrauw hairstroke techniek, manicure, pedicure, visagie en nog vele extra’s. Ze werken hier met de producten van de kwaliteitsmerken Wella, Wella SP, Illumina, CND, Gelish, Young Nails en Kaeso.
Aan de Geldropseweg in Eindhoven vind je Reborn Skin Institute. Je bent bij deze professionele schoonheidssalon aan het juiste adres voor gezichtsbehandelingen, huidverbetering, massages, wimperextensions, manicures en pedicures.
Het team van ervaren schoonheidsspecialisten zorgt ervoor dat je je hier op je gemak voelt en even helemaal kunt ontspannen. Vanwege de jarenlange ervaring en opgedane kennis weten ze hier precies wat jouw huid nodig heeft. Je kunt hier dan ook terecht voor huidverzorging, huidverbetering en een persoonlijk huidadvies. Er wordt in deze salon gewerkt met de producten van SkinCeuticals, Environ en Dr. Schrammek.
Merken