Cupping
in de buurt van Eindhoven Binnenstad, Eindhoven
Elke datum
Cupping

Kies uit 6 salons met cupping in de buurt van Eindhoven Binnenstad, Eindhoven

Nieuw

Hijama Cupping Eindhoven

5,0
9 reviews
Steijgerweg, Eindhoven
Laat zien op de kaart
Dry cupping (VROUW) 30 min
€35
Cup massage (VROUW) 30 min
€40
Hijama Wet cupping 10 cups (VROUW) 30 min
€40
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0017:00
DiDinsdag
Gesloten
WoWoensdag
09:0014:00
DoDonderdag
09:0013:00
VrVrijdag
Gesloten
ZaZaterdag
09:0012:30
ZoZondag
Gesloten

Hijama Cupping Eindhoven is een massage- en fysiotherapiesalon waar ontspanning, heling en persoonlijke zorg centraal staan, met als doel het lichaam weer in balans te brengen en de natuurlijke herstelprocessen te stimuleren.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen nabij bushalte Eindhoven, Winkelcentrum Woensel, en is daardoor eenvoudig bereikbaar met het openbaar vervoer.

Het team: De salon heeft een klein team van medewerkers die zorg dragen voor de klanten. Ze zijn professioneel, vriendelijk en streven ernaar om aan alle behoeften van hun klanten te voldoen.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: rustgevend, verzorgd, warm en professioneel – een plek waar lichaam en geest tot rust komen.

Gespecialiseerd in: Massage en fysiotherapiebehandelingen, waaronder traditionele Hijama cupping, gericht op het verbeteren van de doorbloeding, het verlichten van pijnklachten en het bevorderen van algehele welzijn.

Gebruikte merken en producten: De salon werkt met natuurlijke oliën en therapeutische hulpmiddelen die zorgvuldig zijn geselecteerd voor maximale effectiviteit en comfort.

De extra’s: Makkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer, consulten mogelijk in meerdere talen (waaronder Nederlands, Engels en Arabisch), en flexibele openingstijden – ook in het weekend.

Op zoek naar een effectieve en ontspannende behandeling voor lichaam en geest? Hijama Cupping Eindhoven biedt een unieke combinatie van eeuwenoude technieken en moderne therapeutische zorg.

Sima Skin Clinic

5,0
32 reviews
Hertogstraat, Eindhoven
Laat zien op de kaart
Dry Cupping Therapy 30 min
€30
Wet Cupping (hijama) 30 min
€45
Transformational Cupping1 u
€95
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
09:0016:00
DiDinsdag
09:0016:00
WoWoensdag
18:0021:00
DoDonderdag
09:0016:00
VrVrijdag
18:0021:00
ZaZaterdag
Gesloten
ZoZondag
Gesloten

Welkom bij Sima Skin clinic Dé praktijk voor huidverbetering en huidverjonging.

Bij Sima Skin Clinic ben je aan het juiste adres voor een huidverbeterende of een huidverjongende behandeling.

Iedere huid is anders en daarom biedt Sima Skin Clinic een gratis en vrijblijvend intakegesprek aan. Tijdens het intakegesprek worden al uw vragen en specifieke wensen besproken, en wordt u voorzien van alle benodigde informatie.

Ervaar de nieuwste behandeling: de Japanse Headspa! Laat je verwennen met een ontspannende hoofdhuid- nek en schoudermassage, die de bloedcirculatie stimuleert en stress verlicht. Onze ervaren huidspecialist gebruikt traditionele Japanse technieken om je hoofdhuid te reinigen en te revitaliseren, waardoor je haar gezonder en sterker wordt. Geniet van een moment pure ontspanning en verwennerij.

Team: Ouassima is een gediplomeerd allround skinmaster met verschillende specialisaties. Voor Ouassima is een eerlijk en deskundig advies zeer belangrijk. Betrouwbare voorlichting gecombineerd met een zorgvuldig en een doelgerichte behandeling zorgen voor het optimale resultaat. Sima Skin Clinic houdt de ontwikkelingen van de nieuwste technieken nauwlettend in de gaten, om het beste resultaat te kunnen leveren.

Indien gewenst geeft Sima Skin Clinic ook advies over uw leefwijze en voeding. Ook wordt er graag meegekeken naar de ingrediënten van de huidverzorgingsproducten die u op dit moment gebruikt. Alles om een mooie, stralende huid te kunnen garanderen!

Wilt u een mooie, stralende en vooral gezonde huid? Plan dan een vrijblijvend intakegesprek in en informeer naar de verschillende mogelijkheden.

BEREIKBAARHEID OPENBAAR VERVOER: Makkelijk bereikbaar in het centrum van Eindhoven. Bus 24, 320, 324. Uitstappen bij halte Geldropseweg. Circa 1 minuut lopen.