Kies uit 14 salons met extensions in de buurt van OLVG West, Amsterdam

Hair Beautique By Eda

4,8
41 reviews
Surinameplein, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Last-minute
Banen inzetten micro ringen 45 min
vanaf €18
bespaar tot 10%
Banen uithalen micro ringen 15 min
vanaf €4,50
bespaar tot 10%
Double Drawn weave 100 gram 1 u 30 min
vanaf €409,50
bespaar tot 10%
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
12:0017:30
DiDinsdag
09:0017:30
WoWoensdag
09:0017:30
DoDonderdag
09:0017:30
VrVrijdag
09:0017:30
ZaZaterdag
09:0017:30
ZoZondag
Gesloten

Hair Beautique By Eda in Amsterdam is een exclusieve dameskapsalon waar luxe, zorg en comfort centraal staan, met als doel elke klant te laten stralen met een kapsel dat perfect aansluit bij haar persoonlijkheid en stijl.

Dichtstbijzijnde openbaar vervoer: De salon is gelegen bij de halte Surinameplein, op loopafstand bereikbaar met tram 1 en bus 15.

Wat we leuk vinden aan de salon: Sfeer: modern, warm en stijlvol — de Japandi-interieurstijl met houten accenten zorgt voor rust en een gevoel van thuiskomen.

Gespecialiseerd in: Knippen, wassen & föhnen, kleuren, highlights, balayage, blonderen, haarverzorgende treatments, hair extensions (ook herplaatsen), wenkbrauwbehandelingen en persoonlijk consult. De salon staat bekend als kleurspecialist en werkt volgens de nieuwste technieken.

Gebruikte merken en producten:

- Evancare - Olaplex

De extra’s:

- Goed bereikbaar met tram en bus - Exclusief gericht op damesbehandelingen - Persoonlijke aandacht en professioneel advies - Behandelingen volgens de laatste haartrends - Luxe en rustgevende salonomgeving met oog voor detail
Nieuw

Hairstyler Patrick Anches

5,0
1 review
Kinkerstraat, Amsterdam
Laat zien op de kaart
Extensions verwijderen 10 min
€5
Extensions inzetten - Per baan - vanaf 20 min
€20
Extensions incl. microringen 20 min
€22,50
Kort overzicht salongegevens
MaMaandag
10:0019:00
DiDinsdag
10:0019:00
WoWoensdag
Gesloten
DoDonderdag
Gesloten
VrVrijdag
10:0019:00
ZaZaterdag
10:0019:00
ZoZondag
Gesloten

Welkom bij Hairstyler Patrick Anches

Barbier en kapper in het hart van Amsterdam

Stap binnen bij Hairstyler Patrick Anches en ervaar een plek waar vakmanschap, persoonlijke aandacht en een ontspannen sfeer samenkomen. Gevestigd in de salon Angels Beauty Style aan de Kinkerstraat 162H, biedt Patrick een breed scala aan knip- en scheerbehandelingen. Of je nu kiest voor een klassieke coupe, een strakke fade of verzorgde baardlijn: je verlaat de stoel met een frisse, zelfverzekerde look.

Goed bereikbaar – met de tram of de auto

De salon ligt centraal aan de Kinkerstraat, op slechts twee minuten lopen van tramhalte Ten Katestraat. Kom je met de auto? Er is altijd voldoende parkeergelegenheid in de parkeergarage van De Hallen Amsterdam, met de ingang aan het Bellamyplein 41. De salon bevindt zich tegenover oDiDo, direct naast de FEBO.

Over Patrick

Patrick Anches is een ervaren hairstylist en barbier die zich als zelfstandig ondernemer heeft gevestigd in Amsterdam-West. Met oog voor detail en passie voor het vak zorgt hij ervoor dat iedere klant zich gezien en goed verzorgd voelt. Geen haastwerk, maar aandacht, kwaliteit en service tegen een eerlijke prijs.

Wat je kunt verwachten

Sfeer
Een warme, ontspannen en verzorgde omgeving waar je je direct op je gemak voelt.

Specialisaties
Herenkapsels, fades, baardverzorging en haarbehandelingen op maat.

Producten
Er wordt uitsluitend gewerkt met professionele merken zoals L’Oréal, Redken, Keune, KeraCare en andere hoogwaardige haarverzorgingsproducten die écht verschil maken voor jouw haar en hoofdhuid.

Afspraak maken

Een nieuwe look, een opfrisbeurt of gewoon even tijd voor jezelf? Je bent van harte welkom. Loop gerust binnen of bel en voorkom dat er veel wachtende voor je zijn! OF plan je afspraak eenvoudig online via de mijn BOOK NU link